Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » (Első komoly kapcsolat) Lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Első komoly kapcsolat) Lesz még egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy most szakítottunk a barátnőmmel (fél éves kapcsolat), mert nagyon megbántottam és semmiképen sem tud megbocsátani azt mondta. Ez már biztos, leültünk és megbeszéltük. A vita is sok volt közöttünk az elejétől fogva. Azt mondta, hogy talán majd egyszer még lehet valami, sokára, ha felnövök majd keressem meg, de most nem akarja folytatni ezt. Köztudott, hogy ez az jelenti: szia. De olyan nehéz beletörődni, hogy elveszítettem, úgy érzem, hogy nincs még egy ilyen jó csaj a földön számomra és nem tudok így szeretni többet bárkit. Hogy tudnék túllépni ezen?
2016. ápr. 19. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez termeszetes hogy most igy erzed de ez el fog mulni ha nem ezen ragodsz egyfolytaban.
2016. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Tudom milyen erzes sajnos, most a mi kapcsolatunk a baratnommel a szakadek szelen all, de remelem ma este meg tudom menteni. Nyugi haverom, sok sok hal uszik meg az oceanba.

Fel a fejjel.

2016. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Helló! Amit most leírtál, szinte betűre pontosan megtörtént velem is az elmúlt egy évben. Nekem is ezeket mondta. Viszonylag jóban voltunk az elmúlt hónapokban, de nemrég közölte, hogy találkozik valakivel, csak úgy. Nem randizik, csak ismerkedik. Szerinte nem változtam és még mindig ugyanazok a problémái velem: a szavak, amiket meggondolatlanul mondtam (Megjegyzem semmi trágárság). Barátként tekint rám és szeretné tartani a kapcsolatot...én meg nyilván nem akarom végignézni, h más elveszi előlem. Pedig nem ilyennek ismertem meg..aki csak úgy megfontolatlanul máshoz szalad egyik napról a másikra.


Én mondom neked, ezeken nem lehet kiigazodni. Az én elvem: hagyom, menjen. Ha mégis átfordulna benne valami, akkor vissza fog jönni. Lehet, hogy hozzád is. De addig nem kell foglalkozni vele. Csak szolídan. Nehéz kibírni, de egy idő után mindegyik exem "rámírt". Próbáld ki

2016. ápr. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Régen csúnya dolgot tett velem, amit nehezem bocsátottam meg, most pedig azt hittem megint megtörténik, tehát volt oka, hogy azokat a dolgokat mondtam róla, amiket, bár csak abban a pillanatban gondoltam komolyan, mert ideges voltam. De ő úgy gondolja, hogy ez a véleményem róla és mindig is ez volt, amit abban a pillanatban kijött belőlem. Hiába próbáltam mondani neki, hogy csak ideges voltam. Ha esetleg a későbbiekben újra úgy hozná a helyzet, akkor összejöjjek vele, úgy, hogy én is tudom milyen ember valójában vagy felesleges erőltetés?
2016. ápr. 21. 12:04
 5/5 anonim válasza:
Inkabb hagyd, nem jo ezen ragodni. Hidd el a kesobbiekben visszagondolsz majd, akkor mar azt fogod mondani, dejo is volt
2016. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!