Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, de nem vállalja fel, miért?

Figyelt kérdés

2 hete már, hogy lezérta velem a kapcsolatot.

Azt mondja megváltozott és most jött rá, hogy korán kezdtük a kapcsolatot. Tizenéves korunkban jöttünk össze, ő 3 évvel idősebb tőlem, én vagyok a lány.

Rendben van, ezt megértem, valahol igaz is. Szeret még, ezt nem tagadja, de nem is tudná, 1 hónapja alig még minden jó volt, mindig imádott az eddigi 4 évben. Nem volt sem megcsalás, semmi.

Veszekedés volt, de az van mindenhol.


Ő most jött rá, akkor mit mondhatnék én, hogy fiatalabb is voltam.

Sok minden, sok kudarc változtatta őt meg, nagyon ideges, lefogyott, elege van az életből és azt mondta nem akarja ezt csinálni. Hogy most rendbe akarja hozni az életét és nem is tud másra koncentrálni..


De akkor miért mondja azt, hogy összevesztünk és most szünetet tartunk? Meg a képünk igaz, még nálam is fent van, de nála is. Akkor vallja be, hogy vége, egyszer úgyis kiderül.

Lehet, hogy talán még egyszer visszajön hozzám? Én még szeretem őt, de el kellene fogadnom, hogy vége, igaz?



2016. jún. 16. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

4 év hosszú idő,nem lehet pár hét alatt túl lépni rajta.

Igen,el kellene fogadnod, hogy vége.

Kérdés,miért voltak a veszekedések?


2 dolgot tehetsz.

Vagy visszamész hozzá,vagy teljes kapcsolat megszakítás.

2016. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A batyam detto fiatalon vagott bele egy komoly parkapcsolatba, nem tudott kiszallni belole osszehazasodtak es 2 gyerek utan valt el ...


orulj, hogy meg idoben veget vetett a srac a kapcsolatnak.

Talan azert nem vallalja azt, hogy szakitottatok mert nem lehet egyik pillanatrol a masikra veget vetni egy 5 eves kapcsolatnak. Regota erlelodhetett benne a dolog. Kar hogy nem fordult hozzad ezekkel a gondolatokkal mert akkor kevesebb ketseg kozott hagyott volna teged.

En azt mondom ne remenykedj abban, hogy visszamegy hozzad. Lepj tul rajta.

2016. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!