Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom. De szeretjük egymást. Győzzem meg hogy folytassuk vagy hagyjam annyiban az egészet? Mennyi az esélye, hogy később újra összejövünk?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmesek vagyunk még mindig és a szakítás napján (tegnap) kínlódtunk, ölelkeztünk és sírtunk egymás karjaiban, de meghoztuk ezt a döntést. Előbb én akartam, mert valamivel nagyon megbántott, de utólag ő, és bár közös megegyezés, végül ő mondta, hogy ez legyen. Több oka van, egyrészt sokat veszekedtünk, olyanok vagyunk mint tűz és víz. A családjával, főleg az anyjával nem jöttem ki jól és a kommunikációs csatornánk nem volt a megfelelő, így ha megakartam vele beszélni valamit de nem tudtam, akkor ráhordtam mindent és szitkoztam mert felgyülemlett bennem... nos legutóbb a családját a sárga földig lehordtam, ami elfajult eléggé és ebből lett a szakítás. Azt mondta szeret és a szíve azt mondja maradjunk együtt, de az esze azt hogy nem, mert ha így maradunk, semmi nem változik és a sok bántásom miatt lelkileg nem tud már úgy viszonyulni hozzám, hiába kíván és szeret, emiatt nekem is csak rosszabb lenne. De én nem tudom elviselni, hogy így legyen vége és minden pillanatban az jár az eszemben, hogy meggyőzzem, adjunk még egy esélyt magunknak (bár tudom megérdemlem mindezt, mert megbántottam számtalanszor). Ráadásul rajta is láttam, hogy nagyon nehéz elválnia tőlem..

Szerintetek hagyjam hogy foglalkozzon magával és esetleg lehet később esély az újrakezdésre mert hiányzom majd neki? Vagy beszéljek vele?

Augusztusban lennénk 2 éve együtt.



2016. jún. 2. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem szokj le elobb a hazisarkanykodasrol.Hallgassatok a srac eszere.
2016. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Linó03 ***** válasza:
Hát ezt egymással beszéljétek meg. Nekem is volt barátom, akivel szakítottam és hónapokkal később összejöttem, de mi magunkon kívülálló okok miatt szakítottunk.
2016. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Kb ebben a helyzetben vagyunk mi is..csak mas problemak miatt..kb egy honapja h nem vagyunk egyutt,tegnap voltam nalla a holmiaimert..probaltam meggyozni h adjunk meg egy esejt probaljuk meg egyutt de o nem akarta...raeroszakolni magam meg nem akartam..en ugy vagyok vele hogyha a sors es a jo Isten egymasnak teremtett ugyis egyutt leszunk egyszer..sztem hagyd most h tisztazza magaban a dolgokat es hagyd h O keressen Teged!
2016. jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szakított veled, fogadd el. Ne alázkodj meg azzal, hogy mész utána, könyörögsz neki. Csak szánalmasnak fog tartani, és max kihasznál 1-2 dugás erejéig, de semmi több. Hagyd, hogy találjon olyat akivel jobban összeillenek, és te is keress olyan párt akivel jobban passzoltok.
2016. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Soha nem használna ki 1-2 dugás erejéig...

De én is úgy döntöttem, hogy nem keresem. Ha majd szeret annyira, hogy úgy érzi mégiscsak visszajönne, akkor úgy lesz, ha meg nem, akkor nem.

Csak senki mást nem akarok és vele akarok lenni egész életemben. :( nem bírom elfogadni, hogy nem próbáljuk meg még egyszer...

2016. jún. 2. 21:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Ami nem működik azt nem szabad erőltetni, teljesen felesleges. Csak még fájdalmasabb lesz. De te tudod.
2016. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha alapjában véve különböző vérmérsékletűek vagytok,vagy a családtagjaitok is azok és emiatt sok az összetűzés,akkor ez később sem fog változni. A rózsaszínű köd(szerelem) azért van,hogy elvegye az emberek eszét,és az érzelmek vegyék át az irányítást. De a love bizonyítottan 3évnél nem tart tovább.Ez 5 különböző hormon koktélja.Amikor ez a F/N valamelyikében lecseng,utána az illető kezd ráeszmélni a valódi helyzetre. Kezdenek a tanult és hozott magatartásminták és családi szokások kiütközni,a párkapcsolat előtti szintre visszaállni,majd a külső környezeti hatások és kívülállók a p.kapcsolatot olyan irányba sodorják,hogy az szakításhoz vezet. Sajnálom ez van embereknél.
2016. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért ez a szerelem 3 évig tart dolog hülyeség. Ha addig tart, az sosem volt igazi szerelem, max erősebb fellàngolàs.
2016. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom látjátok-e de ha igen kérlek segítsetek!


Napok óta írogat nekem és kedves hangnemben, úgy mint mikor jártunk! Nem tudom mire vélni hogy ez miért van, megakar szívatni vagy újra közeledik? Úgy ismertem őt meg hogy a szívatás verziót egyáltalán nem nézném ki belőle, de kitudja... megszakad a szívem ha csak azért csinálja. Szerintetek?

2016. jún. 5. 19:32
 10/10 A kérdező kommentje:
És azért is fura mert az egész patália óta épphogy 2 nap telt el :(
2016. jún. 5. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!