Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert szakitott velem vajon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szakitott velem vajon a baratnom?

Figyelt kérdés
Multheten a baratnom es En meg voltunk hivva egy hazibuliba az egyik legjobb baratom baratnojehez. Korulbelul 9 orakor erkeztunk es ejfelig mindenki nagyon jol szorakozott... En nem vagyok abban a hazban jartas, ezert megkertem a hazigazdat (baratom baratnojet), hogy mutassa meg merre van a mellekhelyseg. Ezzel nem is volt gond, de mikor ismet elmentem slagolni a lany utanam jott, es korulbelul 5 percet beszelgettunk a folyoson. A lenyeg, hogy a baratnom, ugy allitotta be a dolgot, hogy mi szexelni mentunk a wc-re. Ez kesz vicc, mert pont a legjobb baratom baratnojetol kerdeztem ki a velemenyet az En baratnomrol. Ebbol akkor veszekedes lett, hogy a baratnom hazajott, en utana indultam kb egy oraval, de nem tudtam bejutni a lakasomba az ejjel, ezert vissza mentem a tobiekhez szorakozni. Ebbol akkora veszekedes lett, hogy szakitott velem a baratnom. Es nem ertem, hogy miert, de ennyire feltekeny nem lehet valaki, hogy osszeallit a legjobb baratom baratnojevel... Arra is gondolok, hogy ez csak egy indok arra, hogy szakitson velem. Nem tudom, de az biztos, hogy en huseges voltam azon az esten is, es soha nem csalnam meg ezt a lanyt, mivel fuleg szerelmes vagyok bele, de O mindig nagyon feltekeny. Annyira meggyulolt, hogy arra kert felejtsem el orokre... Nem ertem miert?!

2016. máj. 23. 02:03
 1/2 anonim válasza:
86%

A baj hogy saját magában sem bizik így benned sem. "mindenki magából indul ki"

Szerintem hagyd a fenébe ennek nem lenne jó vége megmérgezi a kapcsolatott ez a tulzott féltékenység vagy van bizalom vagy nincs ha nincs akkor nem is lesz.

2016. máj. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert sanszosan masszívan figyelem- és önbizalomhiányos és emellé túl okos sem lehet, különben tudná, hogy mennyire ostoba dolog féltékenykedni.


Hidd el, rengeteg felesleges lélekölő drámát spórolsz meg azzal magadnak, ha meg sem próbálod visszaszerezni.. Ilyen emberre, aki képtelen bizalmat szavazni a másiknak, alaptalanul féltékenykedik és bolhából csinál elefántot, nem érdemes egy percet sem pazarolni az életedből, teljesen mindegy, ha emellett vannak pozitív tulajdonságai is. Lépj tovább és keress normális nőt, nem mindenki ekkora hisztérika.

2016. máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!