Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak voltatok már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak voltatok már úgy, hogy szakítani próbáltatok volna a barátnőtökkel de ő nem tudja fölfogni, állandóan hívogat, írogat szeretlekezkik stb?

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Telefonszámot blokkolod, smsre nem válaszolsz. Ennyire ne legyél már tutyimutyi.
2016. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen jelenleg így vagyok csak itt fordított helyzet van. Èn vagyok a nö.
2016. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt, pechemre. Letiltottam mindenhonnan, egy idő után megunta hálistennek. Állítólag nagy hatást tudok kiváltani a nőknél, legalábbis szerinte.
2016. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem az lenne a normális ha elfogadja a szakítást egy nő?? Ha erőlteti az ellenkező hatást váltja ki belőlem.
2016. jún. 16. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Voltam, meg kell szakítani vele a kapcsolatot. Aki tud jobb megoldást szóljon, mert én nem találtam mást. :D
2016. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. A lakásomból is alig bírtam kitenni...
2016. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha még szerelmes a másik nem fog reálisan cselekedni

ez férfira és nőre is igaz

az egyik fél mindig jobban szeret mint a másik

2016. jún. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"az egyik fél mindig jobban szeret mint a másik"


Ez teljesen igaz. De akkor sem megyek át full retard-ba, mert bár igen, szerelmes vagyok, de valahol az agyam mélyén tudom, hogyan "kell" viselkednem.

2016. jún. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Párom egyik exe ilyen. Utána volt egy élettársa, és már mi is másfél éve együtt vagyunk, de a csaj még mindig megkeresi időnként, hogy mennyire szereti, meg van róla győződve, hogyha párom elun engem, visszamegy hozzá, mert nála jobban senki sem szerette... Legutóbb például vadidegenekhez ment oda (párom falusi, tehát kb. mindenkihez a faluban, aki ismerheti páromat), hogy ő még mindig mennyire szereti, és én nem vehetem el tőle.

Persze nálunk tetézi a dolgot, hogy párom azt gondolja, ennyi év után már lehet vele értelmesen beszélni, és néha próbál kedves lenni, hogy hogy van, meg vigyázzon magára (mármint mikor a csaj épp megkeresi). Ez persze mindig olaj a tűzre.

2016. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!