Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit jelent ha az exem állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha az exem állandóan panaszkodik nekem az új pasijára?

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 22:31
 1/7 opened paradise ***** válasza:
Hogy hülyít és közben valahol talomban akar tartani. Ugyanúgy vele van,de azért nem hagyja,hogy a parázs is kialudjon.
2015. nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szakísd meg a kapcsolatot vele mindenféleképpen. De minél gyorsabban. Akár szó nélkül le kell lépni, ne beszélhessen veled.


Én nem tettem, és kegyetlen mód ráfáztam. Jobb elkerülni.



Egy baráti jótanács!

2015. nov. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még kötődik hozzád, ezért nem akar "elveszíteni". Simán féltékeny lehet így is, hogy már nem veled van, ezért téged is meg akar tartani holott mással kefélget. Szép :I
2015. nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy homályökör vagy, ha szakítás után egy percet is foglalkozol az exeddel. Max 2 perc small talk, ha összefuttok, a saját baját meg oldja meg ő.
2015. nov. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán miért hallgatod meg? úgy tűnik, hogy te vagy a b, terv, a cserejátékos!
2015. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felmérés,kefélésre!
2015. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt,hogy egy k*r*a :D


23L

2015. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!