Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem a fejébe vette, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem a fejébe vette, hogy folyamatosan megcsaltam őt, ezért is szakított. Meg se fordult a fejemben ilyesmi, mégse hisz nekem. Érdemes bizonygatnom az igazamat, és harcolni érte, vagy ne pazaroljak olyanra időt, aki nem hiszi el amit mondok. (? )

Figyelt kérdés
Tudom hogy nekem van igazam,és ettől lelkileg kikészülök.Soha nem volt ilyen problémám senkivel.És nem szoktam hazudni,és ez most nagyon bánt.Foglalkozzak ezzel az egésszel,vagy majd az élet elrendezi a dolgokat?Nyugodtnak kellene lennem,hiszen nem vagyok bűnös,mégis szétfeszít az ideg.
2012. jún. 12. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt egy ilyen agybeteg faszim...örülj hogy megszabadultál tőle, ez még csak a kezdet lenne.
2012. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ha EX, akkor egyátalán minek hallgatsz oda arra, ha ilyen hülyeségeket mond?!?! Ha nem áll ezzel le, akkor a helyedben nem állnék vele többé szóba. Bizonygatni nem érdemes, úgysem fog nekd hinni.
2012. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha ex akkor lépj tul rajta ami elmult azért nem érdemes idegeskedni miatta! Mondjuk poénbol nem kezd ilyesmivel vagdalkozni! Tuti hogy te sem vagy ártatlan ha másért nem akkor azért mert nem voltál midenben fair vele!
2012. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért idegesít,mert szeretem.Ennél jobban nem lehetek fair valakivel szemben,mint amilyen vele voltam.
2012. jún. 12. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha vége akkor ne emészd magad! fölösleges! Lehet hogy forditot a helyzet hogy ö lépet félre csak nem merte bevallani,nem birt a lelki ismeretével és igy könyebb volt kibuvot találnia szitubol!
2012. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a koma már eldöntötte agyban, hogy te biztos megcsaltad és akármit is mondasz mindig ez zakatol majd a fejében. Én sem csináltam semmit, a párom mégis azt hiszi, hogy megcsaltam, nem is egyszer, pedig hiába mondom neki, hogy nem csináltam semmit. Egyébként meg mindig az kiabál akinek a háza ég. Nálunk is kiderült, hogy mikor elkezdődött ez a féltékenykedés pont ő volt az, aki meg akart volna csalni.
2012. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Haha... Nekem is volt egy ilyen exem cca. 4 évig. Folyamatosan,féltékenykedett, betegesen folyton a nyomomban volt,a munkahelyemre is követett, meg váratlanul megjelent, h mit csinálok. 4 után meguntam, dobtam a francba. majd később kiderült, h az exem csalt folyamatosan, és ezzel hárított, h támadott engem, h biztos én megcsaltam... Ne rágódj egy ilyen szánalmas emberen, ne emészd magad!!!
2019. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!