Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti ezt hogy értelmezitek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogy értelmezitek? Hosszú lesz kicsit szal bővebben lent.

Figyelt kérdés
Adott egy 4.5 fél éves kapcsolat ami nem régibben lett vége. volt közte is néha szünet de idáig tartott amig most mondtuk legyen vége! igen am ez kb 2 hónapja volt azóta beszélgetünk telefonon sőt talalkoztunk is de volt 1 hét kb hogy egyáltalán nem. Találkozásoknál volt egy két dolog ( oral stbstb.) De kiderült egy kisebb össze szolalkozáson hogy ő találkozgat vagy esetleggmár több is van egy sráccal neki) ezt ti hogy értelmezitek? hogy ő mondja hogy találkozunk eljönne velem ide oda. és nyugudtan használhatom a testét ( szó szerint ezt mondta) de a féltékenység az ő részéről megmaradt mert mindig kérdezi hogy na mi van találtál valakit stbstb. Én 25 éves fiú vagyok ő 20 lesz lány. véleményeket esetleg ti történeteiket szivesen meghalgatom esetleg privátba várom a véleményeket. esetleg mi fog ebből kisülni .

2016. jún. 26. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Van rá esély, hogy ő féltékennyé akar tenni és csak azért mondja ezeket, mert szeretné ha kicsit jobban próbálkoznál visszaszerezni vagy csak látni, hogy szenvedsz attól, hogy elmondja. Elég gyerekes a lány felnőttnek nem felnőtt
2016. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és szerintem nem egészséges egy nő szájából egy ilyen mondat.Lehet,hogy ez a végső kapaszkodója a sok selejtes filmből adódóan,de az is lehet,hogy csak megszokásból lenne veled,hiszen tini kora nagy részét veled töltötte.
2016. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!