Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőmmel szakítottunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel szakítottunk. Eléggé összevesztünk egy dolgon és azt vágta a fejemhez, hogy rám küld valakiket és megveret. Azóta kicsit félek. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Részben anyagi jellegű dolgon vesztünk össze, mert félig már össze is voltunk cuccolva és az én holmiaimból is kellett volna neki és pénzt is követelt tőlem... Ez a megveretős dolog valós lehet, vagy csak úgy mondta?? Esetleg van valakinek hasonló élménye volt barátnőjével? Köszi a válaszokat előre is!

2016. ápr. 12. 02:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyáva, de azért jobb félni mint megijedni szerintem. Ilyenért tehetek feljelentést a rendőrségen? Mert ez egyértelmű fenyegetés volt.
2016. ápr. 12. 02:11
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudod bizonyitani. Semmit se csinalnak.

Nem gondolja komolyan , amit szakitaskor mond . Nem is fog emlekezni.

N

2016. ápr. 12. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Költőnő? ***** válasza:
93%
Jó kapcsolat lehetett.
2016. ápr. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Eleinte jó volt. A vége felé romlott meg nagyon..
2016. ápr. 12. 05:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Akàr itt akàr privàtba leìrnàd,hogy miért akart a te cuccaidból, miért tartoznàl neki pénzzel? Valamiket ő fizetett?? Nem fog megveretni szerintem se. Kapcsolat alatt agresszìvkodott?? Végleg vége vagy ha lecsillapodtok akkor még békülős a dolog? Tapasztalat, amikor szerettem valakit akkor tudtam ilyen nagy hülyeségeket mondani. Akit szeretünk attól fâj a kis bàntàs is és fàjdalmunk heves kitöréseket tud hozni...
2016. ápr. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nem bánkódnék miatta :D Ha te szakítottál jól tetted ember!

Ennyivel nem tudsz kezdeni semmit, esetleg ha több fenyegető üzenetet küld, vagy felveszed, amit mond, de nem nagyon foglalkozni veled, amíg nem történt ténylegesen semmi. Valószínűleg üres volt a fenyegetése a vita hevében, kívánom hogy így legyen!

2016. ápr. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azóta beszéltem egy ismerősömmel a kapitányságról és szerinte jobb lenne ha feljelentést tennék, mert talált pár nyugtalanító dolgot volt barátnőm múltjával kapcsolatban. Kiderült, van neki priusza is, amiről én végig nem is tudtam.. Kezd furcsa lenni nekem a dolog. Amúgy 3 évig voltunk együtt és nem volt agresszív sosem.
2016. ápr. 12. 05:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Köv ilyet mond élőben fogd meg hatàrozottan de nem durvàn a kezét,nézz mélyen a szemébe és mond meg neki , hogy mennyire izgató amikor ilyen agresszìv ès hogy olyat ......vele hogy rögtön lecsillapodna. Üzenetben is jó bàr a szemkontaktus elmarad.
2016. ápr. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha priusza van, nem fog semmit se csinalni veled. Amikor ideges az ember, sok mindent mond. Lenyeg, h a masik ideges legyen tole. Az ilyen dolgokat nem kell figyelembe venni.

A rendorok ugyis ismeretlen tettest irnanak a tamadora, ha lenne vmi. Sohase bizonyitanak az exedre. A feljelentes felesleges. Csak a tetteneres szamitana. Jegyzokonyvezik, behivnak, aztan par honap mulva lezarjak a nyomozast es ismeretlen tettest irnak.

2016. ápr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe. Ne érintkezz vele többet és kész.
2016. ápr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!