Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire szerethetett ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szerethetett ha miutan szakitottam vele massal van?

Figyelt kérdés

Nehezen bizok az embetekben mert az elozo 3baratnom megcsalt.

Sajnos a 4.el hamar jottem ossze es a problemakat(bizalom) atvittem az uj kapcsolatba. Rengetegszer megbantottam es tobbszor szakitottam vele de a vegen ujrs egyutt kotottunk ki. Legutobbi esetben sajnos megalaztam de megbocsajtott. Kozolte velem hogy ha megegyszer bantom ot vege es felejtsem el.

En hulye idiota nem voltam biztis az erzeseimben(egyszer szeretem egyszer nem) es szakitottam vele. Egyszer talalkoztunk utana amibol szex lett de kozolte velem hogy elhivta egy srac randira es hogy menjene..en aztmondtam hogy menjen es felejtsen el engem mert folyton bantom. Latszodott hogy rosszul esett neki a valaszom.

Egy hetre ra lattam a sraccal sutiztek eppen. Nagyon sziven utott pedig azthittem hogy nem szeretem...pedig ugylatszik megis. Mit tegyek? Aztmondta legitobbi talalkozasnal hogy mindennel jobban szeret de nem bir benmem megbizni mar. :(


2016. jún. 29. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire is sajnállak, jobb lesz neki nélküled, mert ilyet egyszerűen nem csinálhatsz, nem rángathatod kötélen, engedd el és próbáld a saját hibáidat kijavítani.
2016. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el őt.

Milyen érzés lehet az, ha mindig megbántanak, megaláznak, x-szer szakítanak veled? Na ugye, hogy nem jó!

Elkezdett ismerkedni ezzel a fiúval, aki lehet, hogy nem fogja bántani (lelkileg) mint te , és végre boldog lehet.

2016. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem es o is engem. :(
2016. jún. 29. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egy kapcsolat alapjának túl kevés a szerelem önmagában. Nem kioktatni akarlak, de előbb szerintem próbáld rendbehozni önmagad, és csak utána vágj bele egy kapcsolatba. Máskülönben csak ugyanaz lesz, mint most, kínlódni fogtok egymás mellett. Ha nincs bizalom egy kapcsolatban, és nem tudtok egymással megférni, akkor annak nincs semmi értelme, és csak bántjátok egymást.
2016. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira szereted, beláthatnád, hogy jobb lesz nélküled neki. Engedd, hogy elfelejtsen és normális kapcsolata is legyen egyszer az életben.
2016. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!