Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátnőmmel de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel de megbántam. Miért van ez?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakítottam vele kb. Már a kapcsolat vége felé az utolsó két hétben alig beszeltünk, el voltunk távolodva egymástól, és én inkább szakítottam hirtelen. Nem nagyon beszéltük meg ezt a problémát. Aztán teltek a napok és úgy vettem észre hogy sokat gondolok rá. Jó is nélküle meg nem is. Azóta már voltam más csajjal de akkor is csak rá gondoltam. Próbáltam a szakítás után 2héttel beszélni vele de ő elnyomott magától, volt amikor vissza se szólt. Próbáltam megérinteni de azonnal elnyomott. És csak azt veszem észre hogy próbál féltékenyíteni. Miért van ez? És mi lenne a legjobb döntés?

2016. jún. 11. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Üdv. a felnőttek világában, a döntések már csak ilyenek, következményekkel járnak. Hiányzik, mert kötődsz hozzá és az is hiányzik, ami jó volt köztetek. Ez természetes dolog szakításkor, ha valakit megszerettél. Vagy kitartasz a döntésed mellett, és elengeded őt, érzelmileg, ami időt vesz igénybe. Vagy megbeszélitek a problémáitokat, mint a felnőttek, hiszen a problémák ezúton oldódhatnak meg, egyébként csak elhatalmasodnak, meg az indulatok is.
2016. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egész amúgy azért aggaszt, mert még fiatalnak érzem magam. 16 éves vagyok, se autóm se semmi. Még ott aludhatni se aludhattunk egymásnál...és ez engem visszataszít a szerelemtől. Szüleim belémverték hogy ez még korai...
2016. jún. 11. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mondjátok el egymásnak mit éreztek, akkor csak sérüléseket okoztok a másiknak. Mindkét fél a fejébe vesz valamit a másikkal kapcsolatban, gondolkodik, mit gondolhat a másik, következtet, elméleteket gyárt...ami önbizalom vesztéshez, kudarcélményhez vezet. Jobb őszintén tisztázni a dolgokat, ill. felnőttes. Mondjuk gyakran a felnőttek sem így viselkednek, de azért ez lenne az ideális.
2016. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nolj fol. Ne felj a fajdalomtol, attol is csak azt erzed h elsz, mint amikor boldog vagy, de az eletben ezt a polust is meg kell elni. Meg sokszor leszel szerelmes(jobb esetben) es sokat csalodsz majd de ettol kesobb ki**szott eros leszel. Es majd egyszer eljon az igazi. Es ot soha nem fogod elengedni. :)
2016. jún. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!