Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam, de nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, de nem tudom, jól döntöttem-e?

Figyelt kérdés

Több mint két éve voltunk együtt. Többször mondtam neki hogy ne mondja le,halassza el a találkozókat,viszont szakítás közelébe nem jutottunk egészen egy vagy max két héttel ezelőttig amikor szakítani akartam,de megbeszéltük hogy többet nem lesz ilyen,de ha mégis,akkor befejeztük.

Erre ma megint,filmezik a haverjával,menjek fél órával később(21:30-ra),mire én mondtam neki hogy emlékszik mit beszéltünk meg? Hát most fejeztük be. Ő azt mondta hogy akkor most nem csinálhat semmit a haverjaival?(minden 2.nap találkozunk)végül írta megint hogy akkor többet nem lesz ilyen,nyugodjak meg,akkor találkozzunk holnap.

Azt írtam neki hogy hagyjon innentől és,logikusan,azóta nem is ír semmit.

Már most hiányzik és szeretem,de nem akarom hogy hülyének legyek nézve és csak a haverok,filmek,játékok után jöjjek én.



2016. máj. 11. 21:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve őszintén megmondom,az is bánt hogy mostantól egyedül maradtam(nem kapcsolatra értve,nem vagyok kapcsolatfüggő)mert nekem a szüleimen kivül csak ő volt,nem igazán vannak barátaim.
2016. máj. 11. 21:44
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Elég erősen túlkaptad a dolgot. Nem második vagy, csak van élete nélküled is. Inkább egy kis élet kellett volna neked is, tudod, hobbik, barátnők.

Ellenben ha valóban a minőségi időtöltésre ment rá a haverozása, akkor meg tudlak érteni. De ha volt legalább heti 1 nap, amit kettesben töltöttetek, akkor áll, amit korábban írtam.

2016. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Most ez komoly? Fél órával későbbi találkozó kiborította nálad a bilit? Ne haragudj de ez borzasztó gyerekes.

Másrészt egy értelmes kapcsolatban az az egészséges, hogy mindenkinek van egy saját kis tere. Nem hiszem, hogy elvárható lenne, hogy a találkozóit mindig halassza el miattad, mert te egyedül érzed magad és mint mondtad "neked csak ő van", nem lóghatsz a nyakán, mindenkinek kell a levegő és a szórakozás is.

Szerezz te is barátokat, ne a párodtól várd el, hogy a magányodat ő egy emberként istápolja.

21L

2016. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam, csak mi tavkapcsolatban éltünk, de o is a vege fele nagyon sokat volt a barátaival, inkább velük, mint velem.

Mi végül szakítottunk, mert nagyon elhanyagolt es mar egyáltalán nem akartam vele együtt lenni.

Neked azt javaslom, gondold át, hisz ti mégiscsak 2 naponta talalkoztok, nekünk ez csak kéthetente adatott meg. :) Legyen a barátaival is, de segíts neki megtalálni az arany középutat. Es amit meg javaslok, hogy ne harpiaskodj es veszekedj mindenért ha nem szeretnéd elveszíteni, mert sajnos el fogod ha nagyon raakaszkodsz.

Szíved szerint döntsd, neked mi a jobb. Együtt vagy külön :)

Sok sikert kívánok!

2016. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szergej55 ***** válasza:
Ez így marhaság volt.
2016. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát szerintem így is lehetett volna élete mellettem,haverokkal azok a napok amikor én nem megyek el hozzá illetve egészen kilencig,másrészt én korán fekszem,fél tízre mennék,nem sok időnk lenne,legalábbis én nem mondanám le,még ha lennének is barátaim sem.

De persze az is lehet hogy én gondolom rosszul az egészet...

2016. máj. 11. 22:24
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vártam egyébként hogy miattam halassza el a találkozóit,inkább a miénket halasztotta el más miatt.
2016. máj. 11. 22:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű, hogy ezek megbeszélt találkozók voltak-e vagy sem. Ha megbeszélte veled a találkozókat aztán folyamatosan lemondta meg elhalasztotta - teljesen mindegy, hogy miért -, akkor ő ebből a szemponból egy megbízhatatlan ember. Inkább ez lehetne az oka a szakításnak, hogy képtelen tartani magát a tervekhez.
2016. máj. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megbeszélt találkozók voltak,alapból is megbeszéltük amikor múltkor volt téma a szakítás,hogy akkor minden 2.nap találkozunk,de egyébként is rákérdeztem mindig előtte való nap(ugye amikor nem mentem),hogy akkor holnap menjek-e?
2016. máj. 12. 16:01
 10/10 A kérdező kommentje:

Előtte igen gyakran lemondta/halasztotta,átlagban minimum heti egyszer,sokszor mondtam neki pedig hogy ne,így jutottunk a múltkori szakítás gondolatáig.

De akkor megint sokadszorra megbeszéltük,de mondtam hogy ezt újra kezdi,akkor vége,mondta hogy nem fogja,abban maradtunk,hogy maximum havi 1-2 alkalommal lemondja,nyomós indokkal(tehát nem ilyen inkább filmezik a haverokkal ok miatt,amit megtehet előtte vagy utána egy nappal,illetve délután ugyanúgy) nem a világvége,de ne az legyen hogy most akkor minden úgy megy tovább rövid időn belül,erre 2 hét nem telt még el,és megint ez.

2016. máj. 12. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!