Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kinek mennyi idobe telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyi idobe telt megemesztenie hogy akit szeretett kidobta?

Figyelt kérdés
A baratom szakitott velem mar tobbszor de mindig vissza jott. Sajnos nagyon szeretem. Mennyi idobe telt nektek elfelejteni es nyitni mas fele?
2016. jún. 29. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az emléke mindig benned marad... Nem fogod őt sosem elfelejteni! Maximum enyhül olyan szintre, h ha már úgy fogsz rá gondolni, h volt de már elmúlt. Akkor tudod, h túltetted magad rajta, ha már nem haraggal gondolsz rá, nem bánkódsz miatta, egyszerűen hidegen hagy, h mi van vele
2016. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt ilyen. 23/F
2016. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem akkor dobtak,mikor én is úgy gondoltam hogy a kapcsolatnak semmi értelme. Ilyen esetben én soha nem.keseregtem,örültem hogy megszabadultam egy tehertől. Soha nem értettem az olyan szakítást,ahol csak az egyik fél szakítgat, míg a másik full szerelmes.
2016. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Keves az onbizalma azert dobott mert hogy o nem tud engem boldogga tenni. Szeret de nem ugy. Egyszer ugy gondolja szeret aztan hogy nem. Ezert inkabb dobott. Szornyen faj. Nem tudom mikor leszek vegre tul rajta.
2016. jún. 29. 14:14
 5/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szakit..


Tessék, a saját kérdésedre a legutóbbi válaszok! Most se várj másabb véleményeket!

2016. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem en tettem fel a kerdest de azert elolvasom az ottani tanacsokat.
2016. jún. 29. 14:24
 7/13 anonim ***** válasza:

14 évesen volt egy hülye tini szerelmem utána 7 év depresszió...21 évesen éreztem újra, hogy készen állok egy kapcsolatra ismét...

nem rég ért véget a kapcsolatom, nem tudom mennyi idő lesz, de nem érzek akkora törést, mint régen, csak kicsit rossz érzés...de van benne jó is...


23F

2016. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pár évbe ... bár nyitottam közben más felé, de azok csak gyógyszexek voltak ...
2016. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha ez a fajdalom honapokig eltart nem tudom mit csinalok....
2016. jún. 29. 14:47
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hónapokig fog tartani, de az intenzitása egyre csak csökkenni fog. Foylamatosan csökkennek az érzelmi kötődésben szerepet játszó hormonok szintjei a véredben, és az idegsejtek közötti kapcsolatok is egyre inkább átrendeződnek az agyadban, így egyre kevesebb dologról fog eszedbe jutni a volt barátod. Légy türelmes, és kitartást (nem a Szálasi-félét :D )! :)
2016. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!