Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk és Lányok válaszát is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és Lányok válaszát is várom! Ti összejönétek újra?

Figyelt kérdés
Adott egy 4.5 éves kapcsolat aminek vége 3 hónapja ti megbocsátanátok az exeteknek és újra össze jönétek vele hogy ez idő alatt lefeküdt valakivel? Ezt csak azért kérdem mert újra elkezdett közötünk dolgok lenni. És nem tudom hogy mi lenne ha helyes döntés. Szakitást én akartam egyébként.

2016. jún. 29. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


A szakítás nem véletlenül következik be.


Azt jelenti, hogy (ebben az esetben) a két félnek nem sikerült összecsiszolódnia, így feladták a közös együttlétet.


Ha erre igent mondasz, akkor biztos lehetsz benne, hogy megint szakítás lesz a vége, pontosan ugyanazokból az okokból kifolyólag.


Ha nem akarsz az élettől megint egy jókora pofont kapni, miért tartod oda neki az orcádat? Vond le a tanulságot, és tanulj a múltból. Lépj tovább.

2016. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan kapcsolatot már nem lehetne létrehozni az biztos, én max csak ilyen barátság extrákkal/szexkapcsolat félét tudnék elképzelni, mert a bizalom már sehogy sem lenne meg, meg szerintem nem is lehetne hűségesen újra egymáshoz kötődni, mint előtte. De ez csak az én nézőpontom, vagy én ezt csinálnám, de csak a magam nevében mondom.

20/F

2016. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én biztos, hogy nem

minek még egyszer csalódni benne

25L

2016. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én nem értem hogy itt hol lájtáok hogy én csalódtam... a szakitást én akkartam én mondogoattam hogy tök felesges a mi kapcsolatunk Ő fügő volt én felém szó szerint nem tudott egy percet se eltölteni nélkülem mert hivogatott stbstb. én mondtam h elég most meg ismerkedik vagy valami hasonló egy faszival. De közbe felvettük a kapcsolatott azóta volt sex is stbs köztünk . Ezért kérdezem hogy mivel a másik faszival esetleg le is feküdt érdemes foglalkozni vele vagy nem ?
2016. jún. 29. 20:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Összejöhetsz vele, csak vedd számításba, hogy megint szakítás lehet a vége. Van, aki szerint ennek nincs értelme, van aki szerint ez működhet, de csak akkor ha nem csupán az érzelmekre hagyatkozol. Jól meg kell gondolni, nyílván mindenki hibázhat. Azt tudnod kell, hogy újrakezdeni sokkal nehezebb, mint új társat találni. Ilyenkor sokszor a megszokás az, ami visszahúzza az embereket egymáshoz,ezen kell felülkerekedni.
2016. jún. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Eléggé összetett a kérdés, és nem írtál sokat a dologról.

Nyilván megvolt az oka, hogy szakítottál vele. Ezt az okot meg tudtátok oldani?

Ha pedig mindketten újra meg akarjátok próbálni, akkor az érzelmi háttér megvan.

Az, hogy miután szakítottál vele, és neki lett valakije, az teljesen természetes. Az, hog te ezt meg tudod-e emészteni, azt neked kell tudnod. Abban más nem segíthet. Csak annyit tudok mondani, hogy ha nem tudod feldolgozni, akkor ne próbáld meg vele.

Azért, mert szakítottatok, még működhet második nekifutásra. Én elváltam a férjemtől, de újra együtt vagyunk. És igenis, kellett nekünk a különlét, hogy átértékeljük az életünket. De mi megoldottuk a problémánkat. És nagyon boldogok vagyunk együtt. (Egyébként több párt is ismerek, akik szakítottak, aztán újra összejöttek, és működik a dolog.)

2016. jún. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, azután feküdt le mással, miután szakítottatok.

Ezen mit kell megbocsátani?

2016. júl. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1.te dobtad.Onnantol o szingli

2.Szinglikent fekudt le vkivel,szive joga,az nem megcsalas,sot vhol magadnak koszonheted

3.ugyanugy idegesiteni fog idovel,tapasztalat

2016. júl. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyenben részem. Szintén 4,5 éves volt a kapcsolat, de nem működött kb fél éve, csak húztuk, hátha.. aztán szakítottunk. és rá kb fél évre újra összejöttünk, de láttuk, hogy csak nem ment, így kb 1,5 hónap után újra szakítottunk, a régi dolgok elő jöttek, talán azért. A "szünetben" mindkettőnknek volt más kapcsolata.
2016. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!