Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Két éve elhagytam a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve elhagytam a férjem egy másik férfiért. Most meg már bánom, de ő mással boldog. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van két kislányunk is, miattuk muszály találkoznunk, de én úgy érzem mégiscsak ő kell. Azóta érzem ezt mióta ő mással boldog. Mit jelent ez? A jelenlegi párom már nem érdekel.
2016. júl. 1. 10:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Pszichológushoz kéne fordulnod. Valami másról van itt szó nem a férfiakról.
2016. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Azt jelenti, hogy hibáztál, és ezért megfizetsz.
2016. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Más életével nem kéne játszadozni, szerintem hagyd ha boldog.
2016. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

azt jelenti a féltékenység erősebb érzés a szívedben, mint a szeretet,

Hagyd őket békén, ha egyszer eldobtad őt,a "mégiscsak ő kell" - érzés a gyűlölet és féltékenység miatt van, nem a szeret miatt. Próbálj meg egyedül boldogulni, egészen újrakezdeni - bontással újat építeni.

Ezt az építést végezted eddig:


Fodor Ákos

AXIÓMA


a szeretésen

kívül minden emberi:

tett: romépítés

2016. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%

Minden nő ezt csinálja, genetikailag beléjük van kódolva, most nem azt mondom, hogy minden exe után, de 1 után biztos kapálodzik, miután mással van.


A birtoklási vágyaidat meg a féltékenykedéseidet hagyd meg magadnak.

2016. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Egy éve van együtt mással, azóta folyton rajtuk kattogok, tudni kell hogy a házasságunk nagyon rossz volt, voltak félre lépések is, anyagi gondok, túl korán vállaltunk gyereket. Aztán elkezdett nekem valaki udvarolni és azt hittem szerelmes lettem és boldog leszek. De ez a kapcsolat sem a régi már. Próbálok párom családtagjaival jóba lenni hátha még menthető...
2016. júl. 1. 10:22
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Inkább engedd el, ez a vonat elment.

Hagyd, hogy sokkal jobbat érdemeljen, mint te

2016. júl. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Kib* szott nyáriszünet..
2016. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

nem menthető! - csak az ő nyugalma szétdúlható! Ezt meg ne tedd, az neked is ártani fog.

Tolsztoj Anna Karenináját olvasd el. Tanulhatsz belőle.

2016. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%

Sz*r volt a házasságotok. Te elhagytad. Neki van kapcsolata, amiben boldog. ----> HAGYD BÉKÉN!

Majd találsz valakit (megint) aki miatt elfelejted a volt férjedet. Ő hadd legyen boldog. Veled nem tudott.

2016. júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!