Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Most szeretném elkezdeni a...

Kogazo kérdése:

Most szeretném elkezdeni a jogosítványt (b kategóriára), meg is csináltattam az alkalmasságit, de a két példány közül egyet elhagytam. A másik fénymásolata pótolhatja azt?

Figyelt kérdés
Két példányt adnak ugye, egyet az okmányiroda részére, egy meg a vizsgált személy példánya... Nekem már csak az okmányirodás van meg, azt lefénymásolva is jelentkezhetek a jogosítványra? Nem volna jó megint kifizetni érte sokezret. A válaszokat előre is köszönöm :)

2015. márc. 12. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Nem kell elhagyni fontos papírokat, igaz bárkivel megtörténhet, akkor meg kell, fizetni a pótlás díját.

Az okmányiroda eredeti papírokat kér és az ott is marad náluk.

Orvosnál kell kérni másik alkalmasságit, nem kell újra megcsinálni a vizsgálatokat, de így is 4ezer forint plusz kiadást jelenthet.

2015. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az eredetit majd leadod az okmányirodában, és miután bekerül a rendszerbe a te példányod semmire se kell már. Az eredetivel jelentkezel tanfolyamra, ők úgyis lemásolják és visszaadják neked, te meg majd vigyázol arra a megmaradt példányra!
2015. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!