Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A nők tényleg képesek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg képesek még akár szakítani is a férfival, ha nem jó a szex?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 16:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Először is megpróbálnék mindent, hogy orvosoljuk a problémát, de ha végkép nem akkor igen, szakítanék, mert ez a fair, nem az, ha csalom. Minőségi szexre pedig szükségem van.
2016. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
99%
A pasik is képesek rá.
2016. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Igen.

Egyrészt:

Nem fogok egy életen át lemondani a jó szexről. És csak a párommal szexelek.


A legtöbb probléma megoldható. Ha egyértelmű kérés ellenére sincs javulás, nem is akar a pasi változtatni. Ez a másik fele.

2016. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Általában a nem jó abból fakad, hogy a "férfi" nem is akar változtatni. Olyannal meg minek legyen az ember, aki semmibe veszi a másik igényeit...
2016. júl. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Én férfi vagyok és én is szakítanék nővel, ha nem jó a szex.


Sőt, már tettem is ilyet. Mindezt úgy, hogy fél éven keresztül próbálkoztam azon, hogy jobb legyen. Kár volt ennyi időt fecsérelni.


24/F

2016. júl. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt azért, mert a nem jó szex alatt általában azt kell érteni, hogy a nőnek nem jó, a férfi meg vidáman elvan. Pedig a nőnek ugyanúgy jár a jó szex és az orgazmus.

Másrészt ne legyél álszent, te is azonnal dobnád a barátnődet ha nem lenne hajlandó teljesíteni a fantáziáid, vagy jól megcsalnád.

2016. júl. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

6:

Nálunk a 22 éves lánnyal a következő gondok voltak:


-Úgy 15 évesen azt mondta kb szinte megerőszakolta az első barátja, rákényszerítette magát miközben nem akarta a szexet és ezért nem élveztem főleg.

-Nem szopott soha, egyáltalán. Azt mondta egy korábbi barátját szopta le, de azt is csak nagyon részegen.

-A nyalást nem élvezte egyáltalán. Úgy, hogy a nők általában megdícsérnek milyen jól használom a nyelvem.

-Nem hagyta hogy meztelenül lássam. Sötétben szexeltünk az első pár hónapban és utána is később mikor már fénynél is szexeltünk, szexen kívül nem láthattam meztelenül, pl ha öltözködni kellett akkor kiment a szobából.

-Kényes, nyavíkolós volt, úgy ahogy még lánytól sosem láttam. Pár percenként pózt kellett váltani azzal, hogy ő elfáradt. És ezt szóvá is tette, erről beszélt. Ha véletlenül volt valami, egyből hangosan elkezdett beszélni hogy "Áúúú a hajam", meg ilyenek, de úgy, ahogy soha egy lány sem szokta.


Mindezeket úgy, hogy elképesztően gyönyörű lány volt, nagyon szép testtel. "Csak" ezek voltak a szakító okok.

2016. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

A szex az az egyik legfőbb alkotóeleme egy párkapcsolatnak, ah az nem működik, akkor az amolyan rés a pajzson.

Ennyi erővel csak barátok is lehettek. Férfinak és nőnek is lehet szakító ok, igen.

Miért, talán csaljon meg állandóan, ha ki szeretne elégülni?

2016. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
7: Jól emlékszem, hogy erről te kérdést is írtál ki?
2016. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha az pár hónapja volt, akkor jól emlékszel
2016. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!