Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm folyton felhozza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm folyton felhozza, hogy szakítani fog de mégse miért?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindig felhozza akármit csinálok, hogy már csak egy cérnaszál választja el attól, hogy szakítson.


Ez megy már közel két hónapja.


Az indok, hogy állítólag én ge ny ázok vele.

Ezt kikérem magamnak, csak ő mindenen megsértődik, nem ülhetek le a buszon stb se semmit se csinálhatok.


Ma a fejemhezvágta hogy ő nem az én kur vám, és én úgy tekintek rá mintha az lenne stb..


Ez se igaz és inkább találkozik ismerőseivel mint velem az utóbbi időben.

Pedig tudja hogy a következő két hétben nem fogunk találkozni

És inkább elmegy egy osztálytalálkozóra


szerintetek :?



2013. jún. 29. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert egy s**gfej vagy de szeret, és szeretné, ha megváltoznál kicsit (jó irányba).
2013. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a fenyegetőzéssel próbálja elérni, hogy mint úgy csinálj, ahogy ő akarja. Különben szakít. Ritka undorító dolog.
2013. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szakíts vele. Kutya akarsz lenni, vagy önálló?
2013. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
elsőre kicsit dilisnek találom a lányt, de jobban belegondolva.. én is lány vagyok :) szerintem csak azt akarja neked mutatni, hogy bármikor elveszítheted, és ezért arra vár, hogy te keresd őt.. ez a tippem :)
2013. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem normális a reakciója: nem ülhetsz le buszon?

De te is túlságosan a nyakára akaszkodsz, lehet ő ezt nem bírja.

2013. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tiéd a választás, vagy lemész neki kutyába, vagy kidobod...

Ha teljesen úgy van, ahogy leírtad, akkor dobnám a helyedben.. :)

De azért előtte szerintem próbáljátok megbeszélni...

2013. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ja ezt már láttam hogy nem ülhetsz le a buszon ! :D

vicces csajszi meg kell hagyni :D


hát figyelj ne szakíts vele kérlek! beszéld meg vele mindenképpen

úgy tűnik mintha ő akarná 'hordani a nadrágot'

irányítani akar.

beszélgess el vele aztán mond meg neki hogy ha nem tetszik neki a viselkedésed akkor el lehet tolni a biciklit!!!! tedd helyre ha abnormáliskodik.

hány évesek vagytok ? és mióta tart a kapcs ?

17.L

2013. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a lányt,de szerintem két lehetőség van.

Az egyik,hogy valójában több figyelmet,szeretetet szeretne tőled,és mivel ezt nem kapja meg,így hisztivel,fenyegetőzéssel próbálja azt elérni,hogy jobban odafigyelj rá.Tipikusan gyerekes és önző módszer ez tőle,viszont ő csak így tud célozgatni rá,hogy gondok vannak,mert nem tudtok egymással normálisan kommunikálni.

A másik lehetőség,hogy neki nem veled vagy a kapcsolattal van gondja,egyszerűen csak papucsot akar csinálni belőled.

Gondolkod el rajta,kinek mik a hibái,és mérlegeld,melyik lehetőségről van szó.Ha az első eset áll fent,azon még lehet segíteni,te is változol,ő is változtat,és meg van oldva.

Ha a második,akkor szakítani kell.

2013. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

beszelgettunk mar rola, es aztmondta h o nem sirna utanam egy percetsem, lepjek le nyugodtan mert ezt a kapcsolatot o se birja...



De ha nem birna kiba szott volna mar

2013. jún. 29. 14:59
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet azért nem akar ő kiba szni mert nem akarja hogy neki legyen lelkifurkája.

De vmi nem kóser a csajba

2013. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!