Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy reagálnátok rá ha az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok rá ha az ex (lány) elég csúnyán megcsal, majd pár hónappal később ugyan oda jön dolgozni, ahova én és látványosan kacérkodik? (feszülős ruha, sok smink, fennhangon nevetés)

Figyelt kérdés
Illetve most rámászott egy másik srácra és nagyon feltűnően smúzolnak és felettébb zavaró( követi mindenhova, hívja reggelizgetni, ebédelni, nagyjából ugyanazt csinálja ahogy mi összejöttünk.)

2016. júl. 12. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Látványosan ignorálnám. :D
2016. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után nem érdekelne alány, úgy viselkednék mint előtte.
2016. júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyémá' innen, nem látom tőled a csajom.
2016. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézz át rajta. Neked is ez a legjobb, mert nem ölsz bele felesleges energiát, és neki is ez lesz a "legjobb" mert még fog őrülni attól hogy leszarod.
2016. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Néhányszor már majdnem elküldtem melegebb éghajlatra a szánalmas viselkedése miatt. De azzal ugyanolyan gyerekes lennék mint ő. Köszönni se köszönjek?
2016. júl. 12. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ő viselkedik gyerekesen?

Azért kérdezem, mert evidens, hogy haragszol rá a megcsalás és szakítás miatt, de ha pont azt csinálja a lány, mint veled az elején, akkor nem azért csinálja, hogy téged bosszantson.

Ez egy szabad ország, ő nem a tulajdonod, neki ilyen a stílusa, így akar pasit fogni, ahogy téged is megfogott azelőtt.

Az, hogy neked ez zavaró, akkor még nem zártad le magadban a történetet.

2016. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem köszönj. :) A legkisebb jelét se add, hogy dühít. Viselkedj úgy vele, mint egy 20-adrangú, érdektelen ismerőssel, akivel csak köszönűviszony vagy alkalmi bájolgás van, de közben lesz arod a fejét. :D
2016. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hú bazki elég szar lehet ez a helyzet. Nem irigyellek.

Szerintem röhögd ki szard le, örülj hogy megszabadultál tőle. Jajj hogy én ennyire utálom az ilyen nőket, nálunk is van egy ilyen csaj munkába....mindenkinek meg van róla a véleménye :)

2016. júl. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!