Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított, mert nem tetszettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított, mert nem tetszettem neki smink nélkül. Normális dolog?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal, 2 hónapig együtt voltunk. Tegnap volt az első együtt alvás.

Reggel közölte, hogy látni nem akar többet, és tanuljam meg én is, és a többi nőtársam is, hogy csalás, amit csinálunk, és közben pofátlanul válogatunk, váratjuk őket a szexszel, mintha valami királylányok lennénk, holott a smink mögött csak átlag emberek. Azt mondta, hogy máskor örüljek, ha egyáltalán kellek valakinek. Beközölte azt is, hogy a haverjaival együtt szándékosan tanítják móresre a mai nőket, és talán majd kevesebben lesznek beképzeltek.

Szerintetek normális? Próbálok arra összpontosítani, hogy nem az, de akkor is rettenetesen megalázva érzem magam. Sosem éreztem magam rondának smink nélkül, és egyébként sem sminkelek sokat, csak kevéske pirosítót és szemceruzát használok.


20/L



2014. szept. 29. 21:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az a csóka egy bohóc volt :DDD
2014. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
ritka nagy kretén a srác
2014. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
XD
2014. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Idióta, csak nyertél azzal, hogy már nincs az életedben.
2014. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad már, bunkó volt egy ilyen szánalmas dumával. Csak a szexre ment, ennyi. Ha valaki tényleg kedvel akkor kedvel smink nélkül is.

Csak ne legyél olyan lány, aki túl sok sminket rak magára és így nem kiemeli a vonásait hanem megváltoztatja az egész arcát. Na azoknál lehet nagy csalódás vakolat nélkül.


egy srác

2014. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég béna az a srác, ha sminkkel át lehet baszni.
2014. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem én a nőket. Miért az ilyen idióta, tapló, tuskó, bunkó, f...kalapok kellenek nekik?
2014. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
96%

"Beközölte azt is, hogy a haverjaival együtt szándékosan tanítják móresre a mai nőket, és talán majd kevesebben lesznek beképzeltek."


Képzelem...

Aztán majd maradnak egymásnak,mert másnak úgyse fognak kelleni.

2014. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ha bunkó módon közeledett volna, természetesen hozzá nem szóltam volna soha. Szolíd, értelmes srácnak mutatta magát. Most meg, hogy kiderült, hogy bunkó, természetesen nem kellene soha többé.
2014. szept. 29. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!