Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Négy év után azt mondja a nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Négy év után azt mondja a nő, hogy nem tudja folytatni mert még élni akar. Mit tudok tenni ilyen esetben? Én persze nem szeretném a szakítást mert nagyon szerrtem.

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 07:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem akarok rosszindulatú lenni, de a tapasztalataim azt mutatják, hogy ez bukó.

Másokkal is akar szexelni, valszeg valaki már túrja.

2016. jún. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem túrja... Annyira vagyunk őszinték egymáshoz. Valami megoldás csak van.
2016. jún. 16. 07:56
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs megoldás. El kell engedni. Ha valaki menni akar, akkor azt nem lehet visszatartani. Akkor már nem vonzódik úgy hozzád mint korábban, és ezzel nem lehet mit kezdeni...
2016. jún. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerűen engedd el. Add a tudtára,hogy megérted,de sajnálod mert nagyon szereted. Nem adok 3 hónapot,és vissza fog menni hozzád. De akkor próbáld meg szeretettel visszafogadni,és ne a sértettségednek adj hangot. Plusz egy esély mindenkinek jár!
2016. jún. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jár az esély???Mi van?Azért mert megy és megkuratja magát mással utána meg megy pitizni.Nem.Aki megy az menjen Isten hírével azt' csá.Ott volt az esély hogy éljen vele tovább.Nem kellett.Akkor?
2016. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 ~OnLány~ ***** válasza:

Na persze, még 3 hónap után fogadja vissza?

Minek ment el..

Sajnos talán még én is azt gondolom, hogy lennék annyira hülye, buta és naív, hogy visszafogadjam, mert most ugye ő még nem akarja lekötni magát, nem akar kapcsolatot, amit megértek és tudom, hogy ez van a dologban, de nem fogok rá örökké várni.

Majd belátom, hogy vannak még férfiak a láthatáron, na majd akkor jövök rá, hogy talán már nem lesz rá szükségem.


Most még neked is fáj, de talán nem kéne visszafogadnod.Én legvégső esetben akkor tenném ezt, ha nagyon könyörögne és látnám, hogy komolyan gondolja és kicsit teper a kapcsolatért. De amúgy nem hiszem.

2016. jún. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Noren1989 ***** válasza:

Hagyjad, Petikém.


Konstatálni kell, hogy ez a dolog nem idén romlott el. 4 éved pocsékba ment.


26/F

2016. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hagyni kell menni.
2016. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket. Nem egyszerű. Se igy, se ugy nem jó... Majd a sors alakítja, addig meg teszem amit csak lehet. Amugy 20 a lány, én meg 30. Lehet ez a baj.
2016. jún. 16. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!