Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szép a srác külseje,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szép a srác külseje, lassan szerelmes leszek belé, mindenki bánt, hogy mit keresek egy ilyen fiú mellett. Veletek volt ilyen?

Figyelt kérdés
Alapjaraton enpatikus lany vagyok mivel altalanos iskolaban csunyanak tartottak nehanyan,kesobb persze amikor elkezdtem fogalalkozni magammal plusz valtoztam is egy igazan jo nonek tartanak(20eves).emiatt en nem vagyok magabiztos es nem itelkezek masok felett.egyszer tortnet hogy egy amolyan jo pasival szerelmesek lettunk tobb eves kapcsolat lett,de annyit szenvedtem mint meg soha.bekepzelt volt,soha nem dicsert engem,magat fenyezte midenki ot dicserte,hangoztatta hoy barkit megkaphatna engem megalazott .nagymamam annyira megkedvelte ezt a fiut hoy a mai napig emlegeti nekem hogy menjek visszahozza.szerinte egy nonek ezeket el lehet turni,mert senki sem tokeltes es biztos az en hibambol bant velem ugy ahogy. Megismertem egy fiut aki eleg csunya arcra,viszont kedves velem,udvarol es sokat beszelgettunk,randi is volt,csok.Kezdem megkedvelni,bat ugy erzem o tavolsagtarto velem,nem tudom miert...a lenyeg hogy nagyim ma azzal allt elo hogy o ilyen ronda fiut meg nem latott es az exem az meg bezzeg midenkit megkaphatna .tobbszor is nevetve mondta milyen csunya a stac.bnom is mondta hogy ronda. Emiatt en nem merek osszejonni vele,nagyon rosszul esik hogy igy beszelnek rola,es tudom hogy ezt hallgathatnam folyton.Belem beszelnek hogy jobb pasit keressek stb. Veletek volt ilyen? Tapasztalatok? Mi lett a vege?
2014. márc. 17. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a hülyékkel, ha szereted akkor ne foglalkozz ilyen gyerekes hülyeségekkel.
2014. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, hogy esett volna neked általánosban, ha veled nem jön valaki össze azért, mert téged mondanak csúnyának...


Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit mond. Ha ő kell, hát hajrá.

2014. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a volt barátnőm mondta a barátomra, hogy az milyen ronda... Pont leszartam a véleményét, mert ha nem ismerném, akkor is jóképűnek tartanám.

Ne érdekeljen nagyanyád véleménye, ha szereted, akkor ne mások véleményére adj.

2014. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Masodik valaszolo aki nagymamanak ilyet kivant viszont kivanom neked is!! Egy nagyon rendes es lelkiismeretes modern nagymamam azert mert oszinten elmondta a velemenyet nem erdemel rosszat!
2014. márc. 17. 16:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudsz mit kezdeni. Ha csak "félszerelmes" vagy akkor még eltudod fojtani az érzéseidet de ettől függetlenül még egy ugyanilyen embert nem találsz. Csak hasonlót.


Viszont ha otthon konfliktusok vannak ebből... nem nagyon tudsz mit csinálni el kell engedni.


Üdv.


Milliószor átcseszett (szép szavakkal) srác (22/F)

2014. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
megfoszt a boldogsagtol ket embert,kozte az unokajat?persze,legyel a jo pasival,hadd alazzon es verjen,el kell viselned.gondolom vele is ezt csinaltak.nagyanyadat a dunaba kene loni!
2014. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Senki véleményével nem szabad foglalkoznod ilyen esetben. Lehet az az atya úristen is. Ha szeretsz valakit nem a külseje miatt szereted. Én már 3 éve vagyok együtt a párommal és hozzám képest "csúnyább". És akkor mi van? Sokan mondták, hogy nem illünk össze, jobbat érdemelnék, stb. És akkor? Ha mindig mások véleményére hallgatnánk akkor a személyiségünk megszűnne létezni és bábuk lennénk. Ne akarj azzá válni, annál rosszabb nincs.
2014. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem tudom,hogy o akar tolem tobbet vagy sem. Amigy nagyim azt hozzatette miutan ezeket elmondta,hogy azert ne hallgassak ra se ,es masra sem,akit szeretek azzal legyek. Persze szerintem o azt hiszi hogy meg mindig az exem szeretem. Igazabol tenyleg tudnam szeretni de olyan undoritoan viselkedik velem hogy egyszerue nem latok mar benne semmi jot. Ezt az uj gyereket meg erzem hogy kezdem megszeretni, bar nem ertem vele se ezt a helyzetet hogy most o mit is akar? Egyszer mar heszeltuk az elejen hogy nekem nem kell barat neki b.no, de a reszemrol kezd kicsit megvaltozni a helyzet..
2014. márc. 18. 21:15
 9/10 anonim válasza:

Hallgas magadra. Nekem volt ilyen és még a srác egy évvel fiatalabb is volt! Hiába engem folyton cukkolnak ha szerelmes leszek mert "nincs ízlésem" a fiúk terén. De ha szeri ted a srác kedves mg minden nem számít az arca. Én a helyedbem megmondanám a nagyimna, hogy nyugodjon le .

15/l

2014. ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
már teljesen mindegy,kiderült,hogy a "csúnyácska" srác egy utolsó bunkó,sunyi alak. és ,hogy az exem aki egy öntelt farok volt még mindig jobb tőle...
2014. ápr. 12. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!