Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk/Férfiak! Tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Tényleg ennyire fontos a szüleitek véleménye, hogy ha kérik szakítanátok a barátnőtökkel miattuk?

Figyelt kérdés

Az anyósom és apósom nagyon rasszista ès nem számít nekik mit tettem le az asztalra és mit értem el önerőből, kreol bőrőm van és ezért undorító cigánynak hívtak nem is egyszer, pedig nem vagyok az, a szüleimnek is hófehér a bőrük, de a barátom nekik adott igazat ès szakított velem, meg aznap le is tiltott mindenhonnan, hogy magyarázatot se kelljen adnia.

Ennyire undorító lenne a vilagosbarna bőr?



2016. júl. 20. 20:54
 1/8 meszike91 ***** válasza:
100%

Én leszarnám a szüleim véleményét. Ha szakított veled emiatt, akkor nem is szeretett. Azaz nem kár érte, ennyi.


Nincs baj a világosbarna bőrrel. Az is tud szép lenni.

2016. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha normális nyomós indokot mondanának akkor elgondolkodnék a dolgon. Nos ez amit te írsz se nem normális, se nem nyomós indok.
2016. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lol nem. szegény srác elég intenzíven kaphatta otthon az agymosást. :/
2016. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ismerik a szüleimet is, könyörgöm anyukám szőke kék szemű, tudják hogy sem ők, sem én nem vagyok cigány, de mégsem látnak túl a szemellenzőn és nekem is elmondták, hogy túl sötét a bőröm ahhoz, hogy a fiúkkal legyek. Létezik ilyen idióta még komolyan?? :/
2016. júl. 20. 21:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat a kifejezésért, de b@ssza meg az anyját akkor.
2016. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez elég furcsa helyzet.


Az én szüleim is próbálkoztak, de az eredménye az lett, hogy jól összevesztem velük, de nem szakítottam a már exemmel. Jó, persze utólag beláttam, hogy igazuk volt de nem ő nekik kell a lánnyal járniuk, hanem nekem.


Amit te leírtál az nagyon durva szerintem. Ha még el is kezdenének cigányozni nekem, jól pofánröhögném őket és ennyi. Felnőtt ember vagyok és úgy élem az életemet, ahogy akarom. Nem a te bőröd undorító, hanem a barátod viselkedése (pedig én is rasszista vagyok).

2016. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a barátod nem szeretett igazán,a szülei meg idióták.
2016. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

lol

ez nem normális. normál esetben megvédett volna és leugatja a szüleit...

2016. júl. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!