Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem csak a barátommal szakítok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csak a barátommal szakítok, amikor szakítok majd. Valaki járt így?

Figyelt kérdés

Szóval, sajnos tudom, szakítanom kell a barátommal, de már két hete nem visz rá a lélek. Ugyanis nem csak egy rossz kapcsolatot hagyok hátra hanem annyi mindent!!

Nem látom többé a családját, a kutyáit, nem mehetek többé a településre ahol lakik. Pedig imádom mindet, és nagyon fognak hiányozni. :(

Aztán. Nem mehetek többé a baráti társaságába, nem látom őket többé... Pedig nagyon kedvelem egyik-másik embert. :( Nem motorozhatok többet, pedig imádtam motorozni. (Bár anno, amikor még frissek voltunk, és megállapítottam hogy motorozni jó, azt mondta a kérdésem nyomán, ha megkérem egyszer-egyszer, elvisz motorozni szakítás után. Persze akkor ég azt hittem, sosem fogunk szakítani.)

Továbbá remek lakhelyen laktam együtt a barátommal, mehetek vissza a szülői panellakásba.

És végül, de nem utolsó sorban, a barátomat is elveszítem, pedig legjobb barátommá lett.


2016. júl. 23. 11:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

9 es megmondta az igazat.

Szerezd meg magad ezeket a dolgokat, és ne mástól várd el hogy megadja neked....

2016. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!