Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szemétség, ha szakítok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség, ha szakítok a barátommal azért, mert a tapasztalatai miatt már bizalmatlan a nőkkel, és ezt kiterjeszti rám?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy csak akkor hajlandó meghívni bármire, ha már lefeküdtem vele, és csak akkor fog egyáltalán kapcsolatban és szerelemben gondolkozni. Azzal jött, hogy meg kellene értenem, hogy nem a nők csicskája többé, ő diktál. Merthogy őt annyian barátzónázták, lekoptatták, lerondázták...stb., hogy már csak akkor bízik meg egy nőben ha a szex megtörténik, mert addig minden más csak duma.

Ja, és azt is mondta, hogy semmit sem hisz el az elején nőnek bemondásra, és csak akkor bízna abban, hogy nem tartok talonban más pasikat is, ha tudná a fb jelszavam.


Nekem nagyon tetszett a srác, bele is tudtam volna szeretni, de már most elegem lett. Semmi olyat nem tettem, amiért ne érdemelnék bizalmat.


21/L



2014. jún. 15. 18:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Hagy a fszba. Egy barom.

25F

2014. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
igazi lovag..
2014. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne szemétség, ha szakítasz valakivel, akinek nem szimpatikus viselkedése?
2014. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szemétség. Nem vagy az anyja vagy pszichológusa, nem felelsz érte, másrészt nem is vagy boldog tőle. Semmi nem kötelez rá, hogy bármit is kezdj vele. Mondom ezt pasiként, aki kapott már sok mindent.
2014. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda egy szar alak :D
2014. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem bizalmi probléma, szimplán idióta, nyugodtan hagyd ott, nem érdemel az ilyen kapcsolatot.
2014. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
64%

Hát az tuti, ha lekoptatod, akkor nem fog jobban bízni a nőkben mint most. Ha megmakacsolta magát, akkor nem fogod tudni megmásítani a véleményét.


Ahogy érzed. Ha szereted, akkor mondd meg neki, hogy jó, oké, de azért nem kell átesni a ló túloldalára, mert most te érzed úgy, hogy a fejedre nő. Pl. azzal a FB jelszavas dologgal.


Ha ezt nem tudja elfogadni, akkor mondd meg neki, hogy egy éretlen önző bunkó, és hogy nem vagy te a csicskája, neked csak ne diktáljanak, ha te se diktálsz, és koptasd le, ha tetszik neki, ha nem.

2014. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Hát én csak akkor kezdek el járni egy sráccal ha már beleszerettem, és tudom hogy ő is belém, tehát te is egy hülye vagy mert elkezdtél csak úgy járni valakivel, ráadásul egy ilyen idiótával, ha kellő időt fordítottál volna az ismerkedésre akkor most nem lenne ez.
2014. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Elég időt fordítottam. Találkozgattunk sokat, elcsattant már pár csók, normális volt velem...

Elvileg nem volt még barátnője.

2014. jún. 15. 18:19
 10/29 anonim ***** válasza:
hány éves a pasi, hogy ennyire "élet tapasztalt"?
2014. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!