Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm szakitás után 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakitás után 1 hónappal a kapcsolat rendbehozása mellett döntött, van értelem küzdeni?

Figyelt kérdés

3 év után szakított velem eltávolodás miatt, mert kihűltek az érzései, majd gondolkodosá időt kért, én meg persze küzdöttem érte, hogy lássa h számít, és mindennél jobban szeretem. Majd mikor letettem róla és azt mondtam legyen vége, akkor elhivott találkozni, hogy beszéljük meg. És rendbe akarja hozni, de az elejéről, csak találkozgatásokkal, és nem vagyunk együtt, csak talizgatunk meg néha ad egy csókot de nem jellemző, majd 2 napja elment nyaralni a barátnőivel a balatonra, diszkózni, keveset beszéltünk mivel nyaralt, hajnalig buliztak és mondták a barátnői h rengetegen vadásztak rájuk, meg egy sráccal be is jelölték egymást, akiről nem beszélt nekem, de a képeit véglájkolta a srác. Egy igazi városi páva gyerek, a barátnője elmondta nekem hogy táncoltak, de nem volt semmi, csak srác megkérdezte a nevét és másnap bejelölte. Furcsáltam mert nekem azt mondta h nem táncolt senkivel, mert nem pasizni ment, meg h ő rendbe akarja hozni velem, és eléggé meg is haragudott rám amiert megkérdeztem tőle hogy volt-e valami. Nem tudom mi tévő legyek hétfőn jön haza, én nagyon szerelmes vagyok belé, és mindenképpen renbe szeretném hozni a kapcsolatunkat, szeretném hogy ujra olyan legyen mint régen, vagy még annál is jobb és ezért bármire hajlandó vagyok.


19/ F



2016. júl. 24. 15:34
 1/7 Noren1989 ***** válasza:

Figyu: ha jól értem, a csajod másfele kacsingatott, nyilván emiatt mentetek szét. Te kényelmes vagy, és megszokott számára, amolyan B-terv az előrelépés helyett.


Én elhajtanám a fenébe.


26/F

2016. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen rendbe akarom hozni, mert a 3 év csodás volt vele, csak részéről változott valamit. Gondolkodtam már azon, hogy keresek mást, de ha elmentem bulizni pl most amikor távol volt, odajött hozzám pár lány táncolni is őt láttam mindegyik elött, és nem éreztem jól magam, otthagytam őket. Egyszerűen én küzdeni akarok érte, megtalálni a módját hogy újra működjön és szeressen.
2016. júl. 24. 15:44
 3/7 Noren1989 ***** válasza:

Akkor tedd, fiam!

Javaslom a kommunikáció javítását, ha hosszú távon gondoljátok (MINDKETTEN).

2016. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mit értesz a kommunikáció javításán?
2016. júl. 24. 15:50
 5/7 Szergej55 ***** válasza:
Ha egyszer megváltozott valami, akkor ezután is meg fog, de te tudod.
2016. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noren1989 ***** válasza:

A kommunikáción azt értem, hogy mire megtudtad/felismerted, hogy elhidegült, addigra a fejében már megvolt a kész ötlet a szakítással.


Ezt előtte is meg lehetett volna benne látni, esetleg a beszélgetéseitekből leszűrni.

2016. júl. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2016. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!