Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon csunyan kidobott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csunyan kidobott az exem szerintem igazsagtalanul par honapja es azota sehol nem lelek boldogsagot. Minden nap miatta sirok es hiaba kotom le magam nem hasznal. Mindennel jobban szeretem es egyszeruen nem megy nelkule de ő szarik ram?

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ez így, majd idővel kihevered. A megalázáson nehezebb túltenni magát ez embernek, mint a korrekt szakításon. Mivel változtatni nem tudsz rajta, törődj bele és szép lassan kezdj el élni, mert hidd el, nélküle is süt a nap.
2016. júl. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De megy nélküle. Sokkal jobb egyedül, mint egy gyökérrel - ezt lásd be -, és akkor megváltozik a világ.
2016. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha lesz időm akkor majd ....
2016. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok? Amúgy meg túl kell magad tenni rajta,vond le a tanulságot és fogadd el.
2016. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyszeruen nem megy, nelkule rossz minden. Az en szemembe a nap se sut nelkule:(
2016. júl. 30. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nehéz... és erre csak egyetlen egy megoldás létezik ha találsz vki mást én szakitás után sajnos nem találtam újra szerelmet azóta csak sex volt de legalább egy kis időre elvonták a figyelmem
2016. júl. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg nincs túl az exén addig ne akarjon mást mert csak a másikat teszi tönkre.
2016. júl. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!