Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdemlem meg végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdemlem meg végre a boldogságot?

Figyelt kérdés
Nem akarok a nap 1000. siránkozó lúzerja lenni,és nem is siránkozásból írtam ki a kérdést,csak már tényleg totál elegem van az egészből.Lassan 24 éves férfi leszek,és nem volt még soha sem barátnőm.Egyszerűen akárhogy akarom,nem találok magamnak barátnőt.Akivel részemről lehetne valami,az általában foglalt,vagy pedig szimplán nem akar magának párt.Volt olyan is hogy azt hittem hogy több lehet a lánnyal mint barátság,de kiderült hogy csak az agyamat húzta,majd összeállt mással.Baráti társaságban nincs barátnőnek való csaj,a fősulin pedig kevés a lány,mert műszaki karra járok,fősulis bulik pedig nincsenek.Annyira szeretnék már végre egy kapcsolatot,de valamiért nekem ez nem akar összejönni,és már nagyon utálom az egyedüllétet.Teljesen normális,káros szenvedély mentes ember életét élem.A külsőmben semmi taszító nincs,mondták is már hogy jóképű vagyok,de ugye ez relatív.Szerintetek hol találjak magamnak egy értelmes,nem bulizós,nem pláza pcsa párt?Ti hol ismerkednétek?

2016. márc. 26. 22:14
1 2
 1/15 VirágésBence ***** válasza:
Társkeresők, utcán, bárokban, barátokon keresztül. Nem keresheted az emberiségben a hibát, nyilván veled van a gond, ha ezt megtalálnád akkor tudnál rajta segíteni, kérdezd ki egy barátod. Lehet nem vagy elég nyomulós és mindig beleesel a friendzoneba vagy nem jó a dumád, túlzás vagy stb.
2016. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Régen egy félénk,visszahúzódó srác voltam,és ezt le is küzdöttem.Most csak annyi problémám van,hogy egy új társaságban,nem tudok rögtön feloldódni,ezért azt hihetik hogy mufurc vagyok,pedig valójában egy jó humorérzékkel és dumával rendelkező ember vagyok.Másban nem is keresem a hibát.
2016. márc. 26. 22:21
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Talán túlzottan akarod, annyira erősen aggódsz, félsz, hogy nem jön össze, hogy nem a bevonzásba, hanem az aggódásba teszed bele a több energiát, és ezért nem működik, meg ha látják rajtad, hogy sokat szorongsz, feszengsz, akkor nem is lesz olyan jó a kisugárzásod, hogy felfigyeljenek rád. Valakiknek mindenképp határozott, nyugodt, laza ember kell, aki úgy ragyog, és jó ránézni, és ez nem mindenkinél szempont, de van, akinél sokat nyom a latban. Hát én azt hiszem, hogy érezd magad méltónak rá, és mindig készen kell állni, és hogyha készen állsz, akkor a barátnő tényleg megjelenik, és még elküldök privátban neked is egy valamit:)
2016. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

*Na jó, inkább ideírom, 3. vagyok, itt én írtam másvalakinek választ.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

2016. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Légy nyugis és ne pörögj rajta. Légy határozott, tűz ki egy célt és tegyél azért. Gyúrd ki magad, műszakis állásból remélhetőleg jól fogsz keresni és tádám, hidd el, hogy sorban menni fognak rád a csajok.

(Műszakira járok és volt, hogy kb. elmondtam a csajnak, hogy mit fogok dolgozni és mindjárt jobban érdekeltem. Az más kérdés, hogy engem ez miatt ő kevésbé... 2-3 hónap rendes edzés után, meg máris többen néztek meg az utcán is.)

Ha meg tényleg normális csajt akarsz, várj a csodára. Már nem igazán van olyan lány, aki bármiféle extra nélkül adni fog neked egy esélyt, mert épp szépen néztél rá. Egyszerűen van miből válogatniuk.

2016. márc. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Normális lány sajnos alig van, az is mind foglalt. Őket csak úgy szerezheted meg, ha jobban nézel ki, mint a pasijuk.
2016. márc. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Üdv a klubban :/
2016. márc. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
5-ösre ne hallgass, badarságot beszél. Amióta megtanult beszélni az ember, a nő legerősebb erogén zónája a fül. Csak nem harapdálni kell, hanem a megfelelő időben a megfelelő szavakat duruzsolni bele. A többi nem számít.
2016. márc. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Az ötös nemis mond hüjeséget sajnos a mai lányok ennyire felszinesek elöttem szolo gyere a valoságba sajnos szavakkal nem tul sokat tudol elérni kár iluziót kergetni
2016. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
az attól függ, milyen vagy meg mi neked a normális. ha te is az a bulizós ostoba tömegember vagy akkor értelmes lányt alapból ne keress. mit szeretsz?? próbálj meg a hobbid útján találni valakit, valahogy.. neten.. én online játékokban ismertem meg azt a férfit akivel le szeretném élni az életemet, hajrá.. az meg a másik hogy egyáltalán mit vársz egy kapcsolattól.. komolyan gondolod vagy nem. elég sok mindentől függ a dolog szerintem.
2016. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!