Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ti hogyan szedtétek össze magatokat? Honnan merítettek erőt?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy szakítás után ti hogyan maradtatok erősek, honnan kaptatok szeretetet, mi segített át a nehéz szakaszon...

Akinek könny volt az is érdekel :)


23F


2016. júl. 30. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én igazából szerencsére kb 1 hét alatt túl tudtam tenni magam rajta. Pedig nagyon szerettem meg első kapcsolatom volt, de nem szenvedtem sokáig, vagy sikerült hamar elfogadnom. Azóta meg sok mindenben megváltozott a szemléletem a nőkkel kapcsolatban, vagy úgy érzem, hogy egy jobb rálátásom lett a dolgokra, meg rájöttem hogy mi az amit jól csináltam, és mi az amit nem :)
2016. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az adott erőt, h azt akartam, h a szerelmem boldog legyen! Az mindegy, h kinek az oldalán, de legalább boldog. El kellett fogadnom, h nem voltam elég jó neki, nem tudtam megadni azt neki, amit akart. De így, h tudom, h most boldog, sokkal könnyebb... Nem vagyok túl rajta, nagyon nem, de így, ezzel a tudattal sokkal könnyebb elviselni.
2016. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:

Egy Szabó Balázs dallal és egy kasszáslánnyal.

Hjah,fura kombó:D

2016. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En nagyon szenvedtem, de velem voltak a baratnoim, szerveztunk programokat, illetve hogy elfoglaljam magam elkezdtem jarni edzoterembe. A temaval kapcsolatban olvasgattam sokat interneten is.

Felregisztraltam tarskeresore is, sok sraccal beszeltem, talalkoztam is nehannyal. Sok amugy az idiota, de szelektalni kell. Ezek segitsegevel 3 honap alatt jutottam tul exemen, pedig en szinte minden nap sirtam utana. Ahogy teltek a hetek egyre jobb lett.

Egyebkent fel evvel a szakitas utan jottem ossze mostani baratommal akit Tinderen ismertem meg.

20/L

2016. júl. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a kutyám segít, ő mindig ott lesz mellettem :) járok bicajozni akkor ki tudom szellőztetni az agyamat és el kezdtem ismerkedni pasikkal, bár még nem akarok kapcsolatot, de azért jó érzés, hogy érdeklődnek irántam. Még a youtube-on nézegetek párkapcsolatról szóló videókat és írtam egy szakembernek, angolul és ő válaszolt, de leginkább a tudat segített, hogy ezen is túl leszek mint a többin :)
2016. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!