Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel amit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel amit az exem művelt velem? 22l

Figyelt kérdés

Nem sokkal szeretkezés után közölte velem,hogy már nem szeret engem,szakítani akar velem,nem szeretne látni többet...

4 hónapos kapcsolat utàn, egyik pillanatról a másikra ezt tette velem.


2016. aug. 11. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak még jobban elkeseríteni, de szerintem az alatt a 4 hónap alatt sem szeretett.
2016. aug. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lépj túl rajta.

Vagy az van, hogy ekkora csalódás volt neki a szex, és azért szakított, vagy hogy eleve nem is akart tőled semmi mást, csak megfektetni. Megkapta, kész, lelép.


Ne érdekeljen, hogy miért lett vége, csak örülj neki, hogy több időt nem pazaroltál egy ilyen gyökérre, és nem vesztettél vele semmit.

2016. aug. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rengetegszer szeretkeztünk,sokszor aludtunk együtt. Tökèletes kapcsolatnak tűnt 4 hónapig....
2016. aug. 11. 09:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap nem hosszú idő, addig majdnem minden kapcsolat tökéletesnek tűnik. Ha 6 év tökéletes kapcsolat után mondja ezt, az már nagyobb baj lenne.
2016. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő az első barátom,első igazi kapcsolatom...
2016. aug. 11. 10:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Én velem egy csajszi tette ezt 2 hónap után. Jó, mondjuk ott nem szex után egyből, de egyik napról a másikra. Nem hiszem, h ez megnyugtat, de tudom mit érzel, és legalább így látod azt, h nem csak a pasik csinálnak ilyet... :-S
2016. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen gyökerek. Barátnőm pasija elment uszodába, majd felment a barátnőm lakására, megszárította a cuccait, megebédelt, majd közölte, hogy ennyi volt.

Szerintem is örülj neki, hogy lekopott.

2016. aug. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Tudom, hogy most nem az az elsődleges, hogy happy legyél és élvezd az életet, de...

Tapasztalatból mondom, hogy inkább örülj, hogy ilyen hamar megtörtént, és nem rabolt el több időt az életedből. Hasonló történt velem, csak az 3 hónap után, mondjuk ő már a végén lefeküdni sem óhajtott. Találtam azóta rendes pasit, akihez feleségül is mennék akár, te is fogsz.

(Ja és az én exem még szakítás után is magát sajnáltatta, hogy ő még szeret engem, de erre a lépésre rá kellett magát szánnia - ÚGY SAJNÁLTAM A BARMOT. XDD)


20/L

2016. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesz tökéletes egy kapcsolat, hogy rengetegszer szeretkeznek benne, csak megsúgom. :) Valószínűleg a srác csak dugópajtit keresett, ha komolyabb, talán abban reménykedett, hogy majd beléd szeret, ám ez nem jött össze.
2016. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4 hónap? Velem 2 év után csinálta pontosan ugyanezt :D Egyébként épp pár hónapja van egy csajjal, lehet, hogy ő volt veled is :DDDDDD

Amúgy: idő. Nekem fél év kellett, hogy túltegyem magam rajta, de sikerült. Most sz..r lesz, és nem igazán tudunk olyat írni, amitől varázsütésre jobb lenne.

Foglald el magad valamivel (hobbi, tanulás, sport, bármi), ismerkedj (nem úgy értem, hogy pasizz, hanem haverkodj), járj el ide-oda barátokkal, stb.

2016. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!