Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom úgy döntött hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom úgy döntött hogy elhagy 2,5 év után. Hogyan dolgozzam fel? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ez egy fél éve volt. Nagyon nehezen viseltem/viselem. Mit kellene tennem vagy gondolnom erről? Miközben az "utolsó" fél évben már majdnem menyasszony lettem, és elkezdtünk házat tervezni, gyerekről is szó volt már. Folyamatosan biztosított arról, hogy velem tervez és akar lenni,mert szeret. Nem mondom hogy nem voltak problémáink, de meg lehetett volna oldani, ezt szerintem ő is tudta/tudja. (Csak lehet hogy a könnyebb utat választotta?!)

2016. aug. 3. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy hangzik egy konkrét ok miatt hagyott el.
2016. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ismerkedj, randizgass, barátok, hobbik, új hobbik, stb. Fél év alatt bőven túl kellene lenned ezen.
2016. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Volt néhàny bagatell,értelmetlen és eltúlzott vita.Buta dolgokon való kiakadàs.A részéről.

Egyike sem megoldhatatlan.(Lehet hogy élvezte ezt.)


Màsodik vàlaszoló:úgy gondolom hogy egyéni az,hogy ki mennyi idő alatt jut túl egy ilyenen.És a kapcsolat komolysàgàtól is függ.

2016. aug. 3. 20:58
 4/8 A kérdező kommentje:
És igyekszem ismerkedni,randizni,kikapcsolódni,egyedül lenni.Hidd el! :) S nem mondom hogy nem jó egyedül is néha. ;) De én tényleg komolyan terveztem vele,ezért nem egyszerű a téma.A szakítàs előtt két héttel is vallotta hogy szeret és velem akar lenni,és semmiért nem dobnà el ezt az együtt töltött időt.
2016. aug. 3. 21:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én ugyanígy jártam, csak épp hat év után. Engem a menyasszonyom hagyott el egy hónappal az esküvő előtt. Nekem 4 évembe tellett, mire úgy nagyjából kihevertem, mire újból nőként tudtam tekinteni egy nőre, és újra bízni tudtam. Szóval hozzám képest Te még a fél éveddel egész jó vagy! :)
2016. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Gubchee,sajnàlom....olyan groteszk ez az egész néha.Én igyekszem ahogy tudok...csak néha pokolian nehéz.

Köszi! :)

2016. aug. 3. 22:51
 7/8 fru_ ***** válasza:

Ha ő nem mondta, hogy mi a baja, te nem fogod kitalálni.

Ha te meg nem követtél el olyan hibát, ami indokolná a szakítást, akkor azon sem érdemes filóznod, hogy legközelebb hogy kerüld el.

Ennek már vége, "engedd el" a dolgot.

Biztosan nem vigasz, de a 2,5 elvesztegetett éveddel még elég szerencsés is vagy, akik 5-8 év után vannak ugyanitt?

2016. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem gondolom hogy elvesztegetett volt ez az idő. Csak azt gondolom hogy ennyi idő után nem szakít csak úgy az ember ilyen kijelentések után sem.Azért van értéke ennek az időnek is azt hiszem! :) Bár mondani mindent lehet...

Amúgy tegnapelőtt megtudtam hogy most együtt van vmi nővel...pff,no comment....

2016. aug. 11. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!