Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a leggusztustalanabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leggusztustalanabb üzenet vagy szóban elhangzott mondat amit az exedtől kaptál szakítás után?

Figyelt kérdés

Nekem ez:

" Élve foglak elásni te mocskos r**anc, tönkretetted az életem!"


2016. aug. 11. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

még nagyon fiatalok voltunk...

"szeretlek.....ütni *nevetés*"

ez eléggé fájt...


23F

2016. aug. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
47%

Nekem ez ekkor még csak 16 voltam, ő volt nekem az első és neki is nagyon nehezen engedtem.

" Remélem millióan fognak meg...ni és a végén csak egy darab rongy leszel, mert nekem annyit érsz, amiért elhagytál"

2016. aug. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem voltak ilyen exeim. Az egyik, aki elhagyott, egyszerűen kerülni kezdett (biztos érezte, hogy nem korrekt, hogy egyik kapcsolatból a másikba ugrál és erről mindig elfelejt szólni az előzőnek), a másikkal jóban maradtam, egy ideig még tartottuk is a kapcsolatot utána, aztán most nem tudom, mi van vele.

Tahókba inkább ismerkedés során botlok, de az olyanokkal nem jövök össze.

2016. aug. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt semmi ilyesmi. Normálisan is el lehet válni.
2016. aug. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én amikor szakítottam exemmel, teljesen emberien tettem.


Már hónapok óta szenvedtünk, veszekedtünk, kezdetben azért, mert a barátai nem vettek emberszámba - olyan szinten hogy köszönni se köszöntem, átnéztek rajtam mikor egy társaságban voltunk és az én mondataimra nem reagáltak. Az exem sose védett meg, mindig csak őket védte, még én voltam a rossz amiért utáltak, holott exem miatt hitték azt, hogy egy sárkány vagyok, mert ő nem mondta el nekik, hogy ő cseszik menni velük találkozni és nem én vagyok az aki nem engedni el. Na egy idő után már el is hanyagolt, velem se foglalkozott igazán, sőt, saját magával sem!

Végül megundorodtam tőle, ki akar egy koszos kezű zsíros hajú emberrel ágyba bújni? Az intim pillanatok is már kb fél éve nem voltak ilyen okok miatt.

Mindig mindent csak ígérgetett, kb 4-5 hónapon keresztül csak hitegetett, mire elegem lett a dologból - azért tűrtem ilyen sokáig, mert első szerelem volt.


Elmondtam neki, hogy én próbáltam megoldani, mert szerettem, de már nem érzek úgy iránta, sajnálom, jobb lesz külön nekünk.


Erre hozzám vágta, hogy "pont az elmúlt 2 hétben kezdtem próbálkozni és szakítasz velem?!!" , valamint "kíváncsi voltam hogy meddig bírjuk még".

2016. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előzmény: 9 hónapot voltunk együtt, egymással vesztettük el. Aztán a kapcsolat végén más srácba lett szerelmes engem meg otthagyott. Utána még valamit írtunk, meg feldobtam neki egy intimebb viccet erre meg teljesen felhúzta magát és egy hosszú levelet válaszolt (Akit érdekel annak elküldöm az egészet privátban XD ) aminek a "leggusztustalanabb" része szerintem ez volt:


"Neked másra se kellettem te nyomorék csak arra, hogy dugj...! Mire volt jó ez neked...?! Jó érzés volt tönkre tenni...?!?! Haa?!!??

Jó érzés volt elb*szni az én szüzességem?!?! JÓ ÉRZÉS VOLT?!?! TE UTOLSÓ SENKI....!!"


Hozzáteszem, imádott velem szeretkezni, amikor elvesztette, ő mondta hogy szeretné már ha lefeküdnék vele... Vagy a lényeg hogy miután velem szakított, a múltat is át akarta írni...

20/F

2016. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én szerettem még amikor szakítottam, mert sok volt a veszekedés, nem lehetett vele leülni beszélni.

Az alapjáraton nem mocskos szájú ex ezt vágta hozzám: "akaszd fel magad, ne okozz több fájdalmat senkinek, te voltál a legnagyobb rib...nc az életemben, szét fogom verni a pofádat!! A p.nád is szétkúrtam, szerinted kinek fog még kelleni?" De én még ekkor se mondtam egy csúnya szavacskát sem, tudom mekkora fájdalmat okozhatnak.

Én békében akartam távozni, nem így... Ez túl nagy tüskét hagy az emberben.

2016. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon rég volt, csak 17 éves voltam. Kb 1 évig jártam az első fiúmmal, de rá kellett döbbennem, ez nem szerelem. Külön váltunk, a szakítást ( bár fájt neki ), elég jól kezelte. Közös baráti körünk volt, így sokszor találkoztunk, egy idő után kezdtem rá döbbenni, hogy finoman vissza akar szerezni, keresi a kettesben töltött helyzeteket. Semmi okot nem adtam neki a reményre, de ő mégis hitt benne, hogy újra együtt leszünk. Közben én életemben először igazán szerelmes lettem az egyik osztálytársába. Nem voltak igazán jó barátok, de közeli ismerősök voltak. Tudtuk, hogy nem jön ki jól, ha mi összejövünk, de szerelmesek lettünk. Járni kezdtünk, amit el is mondtunk a volt barátomnak. Látszólag ezt is jól kezelte, ám karácsonykor felhívott, és valami ilyesmit mondott:


" Büdös, szívtelen ri...nc vagy, megérdemelnéd, hogy megdögölj". Összeomlottam, sosem vártam ezt tőle, ráadásul nem a szeretet ünnepén...

2016. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"A jó Isten nem bottal ver, hanem velem. Este 10-re ott vagyok és b***szol, ha akarsz, ha nem!"
2016. aug. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"csak megkönnyebbülést éreztem, amikor otthagytalak"

sírva...

2016. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!