Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Békülnétek vagy nem?

Figyelt kérdés

6 év után bomlott fel az eljegyzésünk miattam, mert úgy éreztem hiába tervezi velem a jövőjét, nem szerettem már és nem akartam átverni.

Ő lenne a tipikus jó választás, nem iszik/nem dohányzik/jo munkája van / jol is éltünk mindig is.

Mindezek miatt családalapítás szempontjából tokeletes lenne, de valami megis visszatart.

Úgy érzem képes lennék leélni vele az életem, de ezzel a sajat boldogságomat bealdoznam es nem lennek vele felelőtlenül boldog.

Ez változhat vagy sikerülne ujra beleszeretnem?



2016. aug. 9. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Olyan anyagias dolgokat írtál le, hogy csak na: "Ő lenne a tipikus jó választás, nem iszik/nem dohányzik/jo munkája van / jol is éltünk mindig is."


Egy párkapcsolat nem erről szól legfőképpen, de erre már rájöhettél volna, hogy az érzelmek fontosabbak.

Ha nincs köztetek értékelhető kommunikáció, nincs törődés, figyelmesség, odafigyelés a másikra..stb. minden ami csakis érzelmeken alapul, tehát nem pénzen, akkor nincs párkapcsolat sem.


Nem kötelező együtt lenni olyannal, akivel érzelmileg már nem érzed jól magad. Ha most sz..rul érzed magad, ez később se fog változni, mivel a MOST-ban élünk, nem a jövőben!

2016. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már most úgy érzed, hogy beáldoznád érte a boldogságod a későbbiekben simán beleszeretnél másba és vagy megcsalnad vagy pedig újra elhagynád. 6 év együttlét után is nehéz a szakítás, de ha mondjuk lenne majd közös gyerek és akkor mennétek szét nem csak ő, hanem a gyerek is megsínylené.
2016. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!