Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom most nyáron elment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom most nyáron elment Pestre dolgozni, fizikai munkát. Fogyott 21 kilót 6 hét alatt, előtte kövér volt. Most teljesen megváltozott és nagyon úgy néz ki, hogy vége lesz a kapcsolatunknak. Tapasztalt már valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Ennyire meg tud valaki változni 6 hét alatt? sokáig boldogok voltunk, én is túlsúlyos vagyok, de nekem irodai munkám van. A lényeg, hogy most mintha teljesen kicserélték volna, már rá sem ismerek. Elveszítethetem azért mert lefogyott? Arról nem is beszélve, hogy a cigi miatt fogyott, amit én utálok és pökhendiskedik, hogy ő elért valamit, mármint a fogyást. De télen úgyis visszahízza, ezt csinálta éveken át. Persze ez nekem szarul esik, de elengedem ha kell. Nyilván én is fogyni szeretnék, de régebben jó voltam neki, most meg hirtelen nem kellek neki? negatív,szemét kommentekre nem vagyok kíváncsi. Csak arra, hogy valaki ilyesmit átélt-e? mármint lehetne ez a sztori a pénzzel is akár, hogy az egyik hirtelen meggazdagszik és dobja a másikat.. értitek, ez ugyanaz a szitu.

2016. aug. 13. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
...seems legit...
2016. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gotland ***** válasza:
50%

A párod addig van veled, ameddig nem talál számára jobbat.


Tudod, mint amikor kiskorodban mindig is mercit szerettél volna, de mivel felnőtt korodban a fizetésed nem enged mást, így beéred egy suzukival. - de amint van lehetőséged, cseréled is a mercire.


Én azt tanácsolom szakíts akkor te, és keress olyat, aki megérdemel.

2016. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagy fogyás után behülyülnek az emberek, mert önbizalombombát kapnak.

Ezért van, hogy szende, konzervatív nők is elkezdenek k*rvás képeket posztolni, amint elérték a kitűzött célt... Még ha nem is vallja be, egy kövér emberben benne van az, hogy neki nem ilyennek kellene lennie(társadalmi nyomás, fitness reklámok), és amikor lefogy, azt hiszi, övé a világ.


Egyébként miben változott meg a viselkedése? Még mindig Pesten van, vagy már visszament a lakhelyetekre?

2016. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Előfordulhat bármi, de nem láthatunk a fejébe. Aggodalmaidat a pároddal kellene megbeszélned. És ha vége, akkor vége... :/
2016. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem hogy örülnél neki hogy egy ilyen fszgciládával végre külön mész!
2016. aug. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!