Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után 6 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után 6 hónappal mindkét fél új kapcsolatban de mégsem boldogok? Heti egy mail . , és néha telefon . Újrakezdés vagy elengedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A volt párommal a több évet éltünk a saját házamban.A próbléma onnan indult a munkarendek miatt keveset találkoztunk, kikapcsolodásra kevés idő maradt. Mind a ketten belefáradtunk, hogy egymásra várunk, így vége lett. Mindketten dűhösen és még szerelmesen léptünk ki a kapcsolatból. Ő elköltözött egy barátnője lakásába egy másik városba. Új munkahely és több szabadidő ( párszór még találkoztunk... ) Aztán csend ! Jött valaki ! ( addig reménykedtem, hogy a megváltozott körülmények és a kicsit külön segít ) Itt jegyezném meg sokkal jobban voltunk odáig mint bármikor is valaha .

Most mind a ketten benne vagyunk egy új kapcsolatban.

Állítása szerint neki most jó " mindene megvan ... csak a szíve üres" ? ( valahogy én is így vagyok ... Hiányzik ! )

Szóval néha levelezünk , beszélünk telon de ritkán találkozunk.... ha igen nagy sírás-rivás .. !

Azt mondja szeret de nem tudna velem élni! Akkor miért keres ? Miért mond ilyeneket? Egy csomó dolga még a garázsban és a ház kulcs is nála ? Szerintetek ?

Nem hülyegyerek kérdés! F40+



2016. aug. 22. 12:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Na végre egy kortárs nem 20onéves hülyegyerek :) Igen van remény az újrakezdésre. Engem ez a szeret,de nem tudna velem élni mondás fogott meg. Nekem is üzent hasonló utalásokat anno az ex. Nekem még nem,de egyik barátomnak sikerült az exével újrakezdeni,ott is voltak hasonló gondok,most már úton van a gyerek. Hát kell bizonyos idő amit külön töltötök mással,aztán ha az rosszul sül el,akkor visszatáncolhattok egymáshoz. Úgy kell alakítani a dolgokat,hogy rosszul süljön el...
2016. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!