Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért mond nekem ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond nekem ilyet?

Figyelt kérdés
Volt egy 2 hetes mosolyszünetünk az eddig alakulóban lévő kapcsolatommal amiatt, mert többször is a barátait választotta a közös programjaink helyett. Most kibékültünk, de elég felszínes beszélgetés volt. Ma megkérdeztem, hogy van, mizu vele, erre azt írta: "semmi küli, hajtom a csajokat." Most ezzel engem akar féltékennyé tenni? Miért így írta? Tudja, hogy nekem nagyon szarul esik...
2016. aug. 23. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Légy hálás, még a kapcsolat elején megtudtad, hogy valójában milyen fajta embet is.

Felejtsd el, ebből jó kapcsolat nem lenne, ígérjen akármit, felejtsd el, ez egy primitív ember, aki csak uralkodni akarna rajtad és hasonló szépségek. Menekülj!

2016. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert tapló. Nyilván a reakciódra volt kíváncsi, kamuzott, h lássa, kiborulsz-e.
2016. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Finoman jelezte, hogy nem vagytok együtt.
2016. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott ha van egy kis tartásod
2016. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!