Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak egy nem szerelmes ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy nem szerelmes ember mond ilyet, igaz? Mit csináljak így vele?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk a szerelemről, és azt mondta hogy a felnőttkori szerelem, nem olyan mint az első szerelem, ami után az ember azt mondja hogy soha többé nem lesz még egy ilyen.

Úgy éreztem végig, mintha arra gondolna, hogy volt egy nagy szerelem az életében és engem már nem szeret úgy. Ezt én gondoltam hozzá, ő a föntieket mondta. De azt tényleg éreztem, hogy a mostani érzelmei nem olyanok mint amilyenekre utalt.

Szerintetek megalapozott a sejtésem? :(


2016. jan. 15. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom mint ő, de ez nem azt jelenti amit te írtál a én olvasatomban.

Szerintem az elő szerelem,tini szerelem eg hülye kis pillangós örömködő de felszínes érzés.

Még a "felnőttkori" sokkal mélyebb, sokkal tisztább tudatosabb, logikusabb.

2016. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki nem magat fejleszti, hanem a partnereit cserelgeti az konnyen erre a kovetkeztetesre juthat. Megalapozott a sejtesed szerintem.
2016. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem baromság amit az első ír, én felnőttként is "pillangós" szerelmes vagyok, és általában a többség így van vele, nem logika alapján leszünk szerelmesek.
2016. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is az első véleményét osztom A rózsaszín ködös szarság a tinik hülyesége, mit érnek vele kidurran a lufi és lesnek.

Egy igaz szerelem ez nélkül szerelem, ahol a másik hibáját tudjuk tolerálni és észre is vesszük nem egy idill képet szeretünk amit megalkot az elménk. Az egész csak kémia el fog múlni, sok ügyes aki folyton a pillangókat kergeti marad magányos, vagy ragad rossz kapcsolatban. Az igazi felnőttek igazi érzelmeket élnek meg nem hormonálisokat...

2016. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A felnőttkori szerelem tényleg nem olyan, de felnőttkorban sokkal mélyebb kapcsolatot takar, ha valaki egy szerelemre azt tudja mondani, hogy nem lesz még egy olyan.
2016. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a szerelem van elcseszve nem a párod.
2016. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BlackSword ***** válasza:
Hát téged sem az eszedért fognak elrabolni...
2016. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!