Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan engedjem el ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el ezeket a megvalaszolatlan kerdeseket? Jobb tudni ha megcsalt a parunk vagy a tudatlansag?

Figyelt kérdés
Exemmel par hete szakitottunk, bunko es lekezelo volt gyakran, nem tisztelt. Fajt/faj a szakitas, mert en soha nem bantottam ot meg csak szavakkal sem annak ellenere hogy megerdemelte volna, o pedig sose mutatott megbanast azert a sok rosszert amit velem tett. Utolag ha gondolkodom a kapcsolatunkon sok jel utal arra hogy nagy valoszinuseggel meg is csalt, rakerdeztem erre parszor meg szakitas utan, nagyon hatarozottan tagadta, hogy igen vannak hibai de soha nem csalt meg. Kaptam mar hazugsagon ugyhogy bizni nem tudok benne. Fajna ha hallanam tole ha valoban megcsalt de ez a tudatlansag is rossz es hogy annyira nem tisztelt meg hogy bevallja ha igy volt. Valoszinuleg mar sose kapok ezekre a kerdesekre valaszt megis nagyon rossz erzes fog el ha eszembe jutnak ezek a dolgok. 20
2016. aug. 24. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Megválaszolta a kérdésed.

Te kérdezted, hogy megcsalt-e, ő meg azt mondta, hogy nem.

Az egy dolog, hogy te ezt nem hiszed el, vagy jobban szeretnéd hallani, hogy még meg is csalt.


De ha úgyse hiszed el, amit mond, egyáltalán minek kérdezed?!

Hagyjatok egymásnak békét, nem kell vele beszélgetni, ne írj rá, ne nézegesd, és hamarabb fogsz túllépni az egészen.

2016. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én szeretném tudni, jobb ha tudom h megcsalt...
2016. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!