Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy a kérdés hülyeségne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a kérdés hülyeségnek hangzik és lehet, hogy már 200x-szor feltették ezen az oldalon de akkor is meg kell kérdeznem. Hogy lehet az, hogy a lányok 80-százaléka 20. éves kor alatt csak a bunkó/beképzelt/semmitmondó csávókkal foglalkozik?

Figyelt kérdés

Azonban azt aki esetenként a tényerén hordázná ignorálja? .


Mindazonáltál amikor elér x.életkort már rájön hogy másképp kellett volna viselkedni és azon kapja magát hogy egyedül van...Aztán meg sokan panazkódnak a feminizmus miatt és csodálkozni hogy egész nap főzni-takarítani kell..Manapság 20.alatt nem találni rendes lányt csak vagy nagyképűeket akik keresztül néznek rajtad vagy utcasarkít aki fűvel fávol lefekszik...Igy az ember már 19.évesen kiég a nők többségéből...Valaki találkozott már ilyennel és ha igen hogy kezelte?



#tudatlanság #fiatal #feminizmus #csak értelmes válaszok #csak értelmeseknek
2016. máj. 20. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Na, férfiként mondom, hogy ha már házhoz mész a lofas.zért, legalább ne azt írd, hogy "panazkodnak"...
2016. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Gyerek vagy még, remélhetőleg idővel kinövöd a siránkozást.

Minden ismerősömnek rendes normális barátnője (vagy több is) volt a huszas évei előtt (és utána is).


Rendes normális srác talál magának rendes normális lányt.

2016. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%
az a 20 éves határ inkább 30-nál húzódik
2016. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
Tudom mirol beszelsz,enis tapasztaltam es csak annyit tudok mondani ,hogy ez olyan mint az uzlet azt kell ajanlani amire van kereslet. Ha a korulotted levo lanyok ,akik tetszenek a nagykepu ,bekepzelt pasikra buknak ,akkor legyel nagykepu bekepzelt es erd el amit szeretnel. De lanybol is van szazfele ,lehet nem jo helyen tapogatozol. En peldaul az idosebb noket szeretem ,mar nem ezen okok miatt ,hanem jobban tetszenek kulsore es belsore is jobban osszhangban vagyok veluk.
2016. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
20 éves kor alatt láthatatlan voltam nőként a másik nem számára, köszi...
2016. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Balanus_concavus ***** válasza:
35%
Mások a prioritások a nőknél adott életkorokban. Dióhéjban a fiatalabb lányoknak a kinézet és a népszerűség a fontos, egy érettebb hölgy már az intelligenciát, a viselkedést és az egzisztenciát talán jobban értékeli.
2016. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Felesleges ezen agyalni, nincs értelme.


Egyébként nem igaz hogy rájön, hogy másképp kellett volna csinálni.

Nem jönnek rá sajnos, akkor is te leszel az aki szerintük hibás, és nem magukat fogják okolni. Ezt mindenféle gyűlölet nélkül mondom. De ugyanez vonatkozik a férfiakra is.

Az baromi ritka hogy valaki belássa hogy hibázott, többnyire valami hatalmas trauma után szokott esetleg előfordulni.

Nem azt kell életcélodnak kitűzni hogy nőd/pasid legyen, és mindjárt nem égsz ki, ilyen egyszerű!

2016. máj. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők legalább oda mernek menni hozzájuk és nem emelik őket piedesztálra.
2016. máj. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Azt hogy kinek mi a normális azt hagyjuk ketteske,nekem azt számít normálisnak ha valaki tud udvarolni egy lánynak normálisan,de ezek a lányok pont hogy az éppen említett csávókkal foglalkoznak...


És még a nők többsége azt mondja hogy mi férfiak milyen szoknyapecér emberkék vagyunk világos ez miért van,ha valaki látja hogy ha a lányokat körbe udvarolna nem jön be persze hogy playboy lesz..Aztán még lehet azt sem véletlenül mondják hogy legyen sok pénzed minden sztereotipiának van alapja sajnos..

2016. máj. 21. 09:54
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Most ez megint olyan hogy a te ismeretségi körödet így valahol téged minősít. Az én baráti körömben az egyszerűbb visszsfogott lányok vannak. De az tény hogy a bunkó stb csávó tökös míg azok akik a kedves stb jelzőkkel illetik magukat többnyire töketlenek. Ne vedd magadra ha rád nem vonatkozik de mikor egy srác arra panaszkodik hogy nincs egy normális nő általában kiderül hogy az ő készülékében van a hiba.

Amúgy maga a jelenség létező miszerint a korábban esetleg jó menő stb pasikat választó csaj "megtér" mert gyereket egy ilyen ego janira nem lehet alapozni. Ám a legtöbb ilyen nő akinek a bunkó macsó a zsanere nem változik és egy ilyennek szül gyereket majd elválnak és kész. Az a rész nem tiszta nekem hogy hogy jött ide a feminizmus meg a takarítás ezt valaki leírhatná.

2016. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!