Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak hisznek az örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hisznek az örök szerelemben?

Figyelt kérdés
Igen sablon ez az örök szerelem, meg örök kérdés is. Szerintem a nők többet agyalnak ezen, de vajon a férfiak hogy látják ezt? :) 19/L

2015. máj. 1. 21:11
1 2
 1/12 opened paradise ***** válasza:
100%

Igen,de ez olyan,mint a panda.

Jól hangzik,de rohadt nehéz szerezni,hát még megtartani.

2015. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én magában a szerekemben sem hiszek :')


18/F

2015. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sőt, csak ők hisznek igazán.
2015. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kutatók bebizonyították, hogy létezik, gyakorlatilag viszont, ritka, mint a szilikon néger csecsemőkéz, már legalábbis az, hogy beteljesüljön.
2015. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
igen én hiszek, habár lehet még csak gyerek vagyok, de gondolom attól még számít a véleményem. 17f
2015. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És ha létezik is mi a szarra jó? :D
2015. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én is sokat "agyalok" ezen. Hiszek benne, bár egyre kevésbé. De szerintem létezik.
2015. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A szerelem biológia. Addig tart ameddig izgat a partner. Tehát örökké kellene izgatnia, ami nem könnyű feladat, de biztosan van ilyen.


Rajmund 11/F a.k.a. Gengszterepper69'ers makafaka

2015. máj. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

"...Jól hangzik,de rohadt nehéz szerezni,hát még megtartani." - erre (az 1. válaszra) ez a válaszom:

Annyiban még egyetértek, hogy megtalálni nekem is nehéz volt Őt, és a megtartása se olyan, hogy csak ülhetek a babérjaimon, hanem nagyon is tenni kell érte nap mint nap - viszont a mi esetünkben megéri mindkettőnknek, hogy tegyünk azért, hogy a másik is mellettünk akarjon mindig maradni, ugyanis mi nemcsak úgy vagyunk most együtt, hogy sablonszerűen "mindig együtt akarunk maradni, és rózsaszín köd, és jááájj<3", hanem eddig is mindig megoldani akartuk együtt a felmerülő problémákat (a lelépés és otthagyás helyett), és ezután is ugynaezt tervezzük, mindent megbeszélni egymással, és persze a kölcsönös szeretetet és egymás iránti érdeklődést is fenntartani... Abban is hiszünk mindketten, hogy ha az előző mondat végén leírt dolgokat megtartjuk, azzal tényleg fenntartható a kapcsolat.

A "-viszont"-tal kezdődő rész már egyben a Kérdezőnek is szól válaszként, és persze hozzáteszem még azt is, hogy igen, magában a szerelemben is hiszünk mindketten az én életem párjával :)) <3

21/F vagyok, Ő pedig 19/L, és mindjárt (28-án) már 3 évesek leszünk :)

2015. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
utsó vagyok és még mindig együtt vagyunk, 32 nap híján 5 éve :)
2017. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!