Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szigorúan férfi szemmel: mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szigorúan férfi szemmel: mit jelent az, ha nem szedi le a közös képeinket, DE (többi lent)?

Figyelt kérdés

Kettő kép van még fent, több volt, de a többit szép fokozatosan letörölte... viszont már eltelt 3 hónap és ez a kettő még mindig fent van. Nem értem, hogyha a többit letudta szedni, akkor ezektől miért nem szabadult meg? Igaz, hogy azok érzelmesebb, intimebb képek voltak de ugyanazzal az erővel letörölhette volna a többi közöset is.

Őszintén szólva fájna, ha akkor törlődnének le hirtelen mikor mondjuk majd lesz egy új barátnője. Szerintetek megkérjem, hogy törölje le őket? Nem akarom ezzel megbántani és fájdalmat okozni, de magamnak sem akarok rosszat..



2016. aug. 27. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Ne nézegesd a profilját?
2016. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem se nézegesd az adatlapját. Az is lehet, hogy azért nem törli le mert nem is foglalkozik vele/elfelejtette.. Majd biztos le fogja törölni.
2016. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meghagyta emléknek magának.
2016. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért hagyta fent mert lehet hogy barátként tekint még rád, bár nem ismertek a szakítás körülményei.
2016. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!