Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok? .30 éves férfi vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? .30 éves férfi vagyok. Barátnőm 9 éve ismertem meg. Ő volt egyben a legelső nekem. Én voltam Angoloknál is melózni, őt is ki akartam vinni, de minden a feje tetejére állt, szakítottunk.

Figyelt kérdés
Azóta borzalmas lelki állapotban vagyok. Nyugtatózom magam, de még így is az öngyilkosság jár a fejemben. Teljesen összetörtem több hónapja. Mást meg nem tudok találni helyette, hogy felejthessem, új életet kezdjek. Férfi létemre jártam így. Valaki volt ilyen cipőben? Hogy küzdötte le? Istenem, van egyáltalán komoly lány a világon?

2016. aug. 21. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Menjél vissza Angliába és kicsit menekülj a munkába, akkor nem lesz időd szomorkodni. Én ezt tenném és ezt is teszem most. Szakítottam a lánnyal akit nagyon szerettem, elfoglalom magam melóval kint Angliában.
2016. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szinte ugyanez volt nálam, igaz itt házasság volt 2 gyerekkel.

Ami nekem segített: sok idő, új hobbik, új barátok. Új párom még mindig nincs, de közben lassan rendeződött a helyzetem.

Igaz még mindig azt mondom nincs egy normális nő a világon. Majd ha meglesz a megfelelő biztos máshogy látom.

2016. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy most nem úgy tűnik, de ez egy átmeneti állapot. Idővel sokkal jobb lesz, csak meg kell találni a módját, hogyan dolgozd fel. Valóban az a legjobb, ha elfoglalod magad valamivel. Kösd le a figyelmed, nézz filmeket, olvass, fuss, mozdulj ki a lakásból. Vagy ha az segít, beszéld ki magadból.Hogy érzed, melyik menne könnyebben ezek közül?
2016. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Probalnek bekulni.

Munkaba temetkezni nem okos dolog, nem szabad elfolytani. Inkabb engedd ki a gozt. Bulizz sportolj!

2016. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!