Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam, mert nem egyezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, mert nem egyezett a jövőképünk, de amúgy szeretjük egymást. Hogy tegyem túl rajta magam? Van itt valaki aki mostanában szakított?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Velem azért szakítottak mert párkapcsolatban nem lehet fesztiválozni ti örülhettek legalább volt indok rá nekem sokkal nehezebb volt feldolgozni L
2016. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hm...de szar..nekem is mostanában kell rájönnöm, hogy a jövőképünk nem teljesen egyezik, ugyanis ő még nem akar gyereket csak 3 év múlva én pedig most. Első válaszadó nálatok mit jelentett az hogy nem lehet fesztiválozni?
2016. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Együtt mentünk SZINre és ott lent azért szakított velem mert nem tud kötött monogám kapcsolatban jól bulizni XD persze tudom illeteve remélem hogy nem ez az igazi indoka rá
2016. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#1 voltam
2016. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez elég komoly kapcsolat lehetett:) Már bocs...talán jobb is, hogy vége lett, nem?
2016. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2-esnek:

hát örülj neki, hogy legalább három év múlva akar :) akkor még van remény, addig simán lehet várni, ha szereted a párod... az enyém az csak állandóan azt mondta, nem tudja, nem tudja akar-e, 38 évesen :( meg minden fontosabb volt nálam :(

2016. aug. 29. 16:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel. Okkal hoztad meg a döntésed, az idő pedig majd szépen igazolja, hogy jól döntöttél e.
2016. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, jó de ez is elkeserítő tud lenni néha
2016. aug. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!