Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, mert ugy éreztem nem veszi elég komolyan a kapcsolatunkat. Szerintetek ebben az esetben átgondolja és keresni fog majd? 24L

Figyelt kérdés

2016. aug. 14. 22:40
1 2
 1/19 Szergej55 ***** válasza:
Nem lehet biztosat mondani, rajta áll.
2016. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem fog
2016. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Vagy is, elküldted és várod, hogy pincsiként vissza nyalja magát? Nagy játékos vagy.
2016. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Kérdés ő hogy fogadta a szakítást. Nem biztos hogy keresni fog. Ha tényleg nem vette komolyan a kapcsolatotokat, akkor gondolom nem is izgatja hogy szakítottál...
2016. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Külsőleg kritizált és sok mindent változtatni akart a felfogásomban is, de viszont nagyon ragaszkodott hozzám. Lehet jobb is hogy otthagytam. Miért vonzanak a bunkó pasik?
2016. aug. 14. 23:16
 6/19 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem sanszos. Az ilyen jellegű problémákat nem játszmázással kell megoldani, hanem kommunikációval. Ti ebben láthatóan nem vagytok erősek....
2016. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De mondtam neki hogy ne csinálja, de állandóan kitalált valamit, ha nem a külsőmmel, akkor másik nőt dicsért, hogy az milyen csinos..Ha tudja egy férfi hogy rosszul esik a nőnek amiket mond, akkor miért csinálja.
2016. aug. 14. 23:19
 8/19 Noren1989 ***** válasza:
100%
Rendkivül egyszerű, alap csajozási technika: nyomd le a csaj önbecsülését, hogy ne akarjon elhagyni. Így eszedbe sem jut másfele kacsingatni, folytonos megfelelési kényszer alakul ki benned.
2016. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Talán másképp fogalmazva miért ragaszkodik egy férfi olyan nőhöz akiben ezer hibát talál. Ha ennyire ugy látott miért tervezgette a közös jövőnket. Nekem ha valaki nem tetszik akkor szakítok vele, nem rombolom le az önbizalmát stb.
2016. aug. 14. 23:22
 10/19 A kérdező kommentje:
8. ezt éreztem.. hogy teljesen le akar nyomni, de ha én nem megfeleltem csak egy igen rövid ideig, és otthagytam akkor mire gondolhat? Rájön hogy változnia kellene vagy miért ilyen? Direkt ilyen az ilyen tipusu fazon.
2016. aug. 14. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!