Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sajat szegyenemnek erzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajat szegyenemnek erzem amiert a volt baratom atvert. Hogyan tegyem rendbe onmagam?

Figyelt kérdés
Volt parom csunyan beszelt velem, megalazott, az onbizalmamat teljesen lerombolta, mindig engem allitott be hibaskent mindenert, valoszinuleg meg is csalt. Megszakitottam vele minden kapcsolatot. Megis hallom vissza ismerosoktol hogy o az aki engem szid (csunyan valtunk el mert nem voltam hajlando kibekulni vele, pedig hetekig tepert). Ha osszefutok valamelyik baratjaval, ismeroseivel, ugy erzem rohognek rajtam, meg en vagyok a szerencsetlen hulye akit igy atvertek meg ki tudja miket csinalt a hatam mogott amikrol nem tudok, ok meg igen. Nagyon faj nekem ez az egesz , mert en vegig huseges voltam es bizalmat szavaztam az exemnek. Ha erre gondolok csak sirni tudnek. 20/l
2016. aug. 31. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Jaj istenem,és szomorú vagy?

Örülj neki higy megszabadultál tőle!

Legyen tartásod ne foglalkozz a gyökér dolgaival,éld az életed

2016. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*hogy
2016. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy a te szegyened is. Nem kell osszejonni mindenfele suttyokkal es akkor nem jarsz igy. Mert igenis ki lehet szurni a szar alakokat de sok no megsem kepes ra valamiert.
2016. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A.R. ***** válasza:
Lilla te vagy az? :D Mert akkor súlyos hülyeségeket beszélsz. :D
2016. szept. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as.... Ez a lany batoritast var nem letolast! Az olyan hozzaszolasokra mint a teid, akkora szuksege van, mint egy falat cianos kenyerre!


Kerdezo....

Ismered ezt a konyvet? itt a link:

[link]


Ebben nagyon szepen le van vezetve, hogy mi is tortenik veled. Az elso egyezseg, hogy legy makulatlan a szavaiddal. Nem csakhogy ne karomkodj es szepen beszelj, hanem ne mondj rosszat masokrol, mint a volt baratod rolad; Beszelj tisztelettel stb. A masodik hogy ne vegyel semmit a szemelyesen. Az hogy masok mit mondanak csinalnak az nem rolad szol. Az orola szol. Lenyegtelen mit mond. Peldaul ha most en az utcan elmegyek melleted es vegig merlek undorral es meg le is koplek miutan leqrvaztalak....az nem rolad szol, hanem rolam. Persze teged erint az en bunkosagom, de attol te meg sem hibas, sem rossz nem leszel. Vagyis mindegy a maik ember mit tesz ellened, attol az meg nem hataroz meg teged. Szoval nem foglalkozz vele mit mond a hatad mogott, vagy a baratai hogyan rohognek ki. Ez teged nem erint. A harmadik az hogy ne feltetelezz! Mikor elmentem melletted az utcan es undorral vegig mertelek az lehet a ruhad volt, es az nem te vagy. a ruhad nem hataroz meg teged, mert ugyanaz az ember sok fele ruhaban jar es megis ugyanaz a szemelyisege. Tehat ne feltetelezd, hogy biraltalak!


Szerintem ne aggodj e miatt a fiu miatt! Inkabb orulj hogy elment! Arra viszont figyelj oda hogyan kezelnek! Ha valaki nem banik veled tisztelettel, akkor azt hajtsd el messzire. Szerintem Emeld fel a fejed es tanuld meg tiszteni sajat magad! Eloszor ugyanis a te fejedben kene rendbe tenni a dolgokat. Ha te nem tiszteled sajat magad, akkor a masikat is arra tanitod, hogy ne tiszteljen. Peldaul "jaj de hulye vagyok hogy ezt nem lattam" azt vonzza maga utan, hogy mikor ezt a masik hallja es valamit megint hibazol, akkor mar o mondja, hogy "hogy lehetsz olyan hulye hogy ezt nem latod" Es ha nem szolsz erte, es hagyod, akkor ellkezdi ciffrazni is es "bedongol a foldbe".Ez ilyen egyszeruen mukodik.

Ezeket erted?

2016. szept. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!