Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom, még mindig érezhet valamit irántam?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete ért véget az első komoly kapcsolatom. 5 évig tartott. Együtt élünk már 2 éve, mivel nem megy könnyen a szétköltözés, így augusztusig együtt élünk, utána különköltözök. Tegnap volt egy hatalmas vitánk sajnos, de utána csinált vacsorát, filmet néztünk közösen és beszélgettünk mindenféle témában és hosszasan ölelt. Ilyenkor össze tud teljesen zavarni. Szakított velem, de mégis úgyérzem, mintha vágyna a közelségemre. Szerintetek?
2016. júl. 4. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

5 év nem múlik el nyomtalanul...

lehet megbánta a dolgot, de lehet már csak barátilag akarja kihúzni, hogy ne mindennapos kiabálások legyenek...


23F

2016. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig mindig akárhányszor szétmentünk és lemondtam róla, utána mindig visszajött hozzám. Most is már lemondtam róla. Néha olyan érzésem van, mintha ez egy se veled se nélküled kapcsolat lenne..


22L

2016. júl. 4. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lépd meg te és szakíts. Én ezt nem bírnám elviselni, hogy kénye-kedve szerint elmegy, aztán visszajön és az én szívem töri össze újra, meg újra.
2016. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első komoly kapcsolatba sokszor kapaszkodnak az emberek. Semmi értelme. Nem működik. A megszokás, a remény, romantikus elképzelések sokszor vissza-visszakergetik az embert a nem működő kapcsolatába, de ettől az még nem lesz jobb. Minél előbb tovább léptek, annál jobb lesz mind a kettőtöknek.
2016. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nosztalgia.
2016. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!