Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ugy erzem nem szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem nem szerelmes a baratom, szakitsak vele vagy várjak még? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

2honapja vagyunk egyutt..mindig csak azt mondja h imad...tegnap megneztem a teojan az idot es kiabalt velem h ne nyuljak a cuccaihoz.se a telojahoz se a gepehez se az ipadjohoz.amugy tuti h azert mondja mert fel h meglatok rajta valamit ugyanis par napja irt neki egy lany de az uzenet jellegebol nem lehet tudni h ki az

stb...azon kivul minden cuccom ami nala van el van rakva.még a fogkefem is...olyan mintha nem is lennek az elete resze.persze mikor ott vagyok eloveszi a cuccaim de ahogy elmegyek elrakja oket.az exeert rengeteg mindent megtett ertem a felet se hajlando...nem tudom mit csinaljak..


2016. júl. 24. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg. :D
2016. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az elobb megkerdeztem h szeret-e.azt mondta hogy kozel van hozza
2016. júl. 24. 22:13
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
Tehát effektíve nem?
2016. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De nem, rendes kommunikáció, és kérd meg, hogy legyen őszinte.
2016. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is mond neki el ezeket, szépen, normálisan, mert mi sem látunk bele a fejébe.

2 hónap az még nem olyan sok idő. Nekema barátom pl. 3 és fél hónap után mondta, hogy szeret.

Sokan vannak akik nem mondogatják ezt a szót úgy, hogy nincs mögötte tényleges érzelem, ami szerintem 2 hónap után még elfogatható.

Még azt tanácsolom neked, hogy ne sürgesd ezzel.

2016. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez terelés - olyan nincs, hogy közel van hozzá. Persze még egy szex - mégjobban közelebb van hozzá. Még 124 szex, akkor 124-szer közelebb van hozzá.

Remélem nem vagy naív és ha nem csak szexkapcsllatot akarsz, akkor keress más férfi társaságát.

2016. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te szerelmes vagy belé? Feltételezem, hogy hogyha felmerült benned a szakítás gondolata, akkor annyira nem vagy oda érte.

Én az első barátomnál fél évet vártam, hogy azt mondja hogy szeret, de nem tette, amikor kérdeztem azt mondta hogy KEDVEL. :D Visszatekintve nagyon vicces, de akkor irtóra szar volt, szakítottunk is és nagyon rosszul esett, de csak az egóm miatt, én sem voltam szerelmes belé. Azóta megtapasztaltam milyen az, amikor valaki tényleg szerelmes belém és én is belé, és megéri szerintem inkább szakítani és összejönni valakivel akivel ez egyből kialakul, mint várni és várni, hogy na majd talán jövő hónapban belém szeret...

2016. júl. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
en szeretem ot...de tul sokat csalodtam mar ahhoz h higyjek abban ami sose lesz.ha nem szerelmes akkor nem is lesz az soha...en nem fogtam meg annyira..ezt el kell fogadni..de lehet jon valaki aki sokkal jobban fog...sz@r erzes ezt kimondanom de ugy van
2016. júl. 25. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!