Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok erről? Szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Szakítás mert nincs meg az a plusz?

Figyelt kérdés

Szóval 2 hónapig voltunk együtt, mindketten még a 20as éveink elején járunk, azért szakított velem mert, hogy nincs meg az a plusz h örökké és mindig velem akarna lenni és h nem akar kísérletezni rajtam, nem akar kihasználni....de ezt így egyik pillanatról a másikra döntötte el, hideg zuhanyként ért.. nem számítottam rá... ezért nem értem...és nagyon nem próbálkozásnak tűnt....


Na most ez azért érdekes mert nagyon nem ez jött le az ő részéről, olyanokat mondott h hiányzom neki és h nem tudom elképzelni mennyire nagy dolog ez mikor ezt ő mondja, meg h jó érzés h van valaki aki annyira fontos h hiányolja....

kívűl belül odáig volt meg vissza... mondta már 1 hónap után h bármennyire is ha nem úgy tűnik kezd belém habarodni... imád nekem örömet okozni és minden apró részletem tetszik neki...

meg hányszor mondta h nem tudna most megtűrni maga mellett senkit csak velem lenne mert velem egyszerűen mindig jó...


és elvileg pár napja keződött ez nála és nézte h mennyire hiányzom és mennyire akar velem lenni...


na most ez azért érdekes mert előtte 1 héttel volt otthon.. előző este találkoztunk másnap vidéken volt otthon és totál kész volt h nem vagyok vele bárcsak ne ment volna le...este is felhívott akkor is kifejtette h mennyire szar ember volt eddig leszart mindent és h most mennyire jó és akkor is mondta h hiányzom neki nagyon és h nem tudom elkepzelni ez mekkora dolog nála...


tervezett is nem én kérdeztem ő mondta magától...hogy pl. legközelebb együtt megyünk az anyjáékhoz haza... meg külföldről is volt szó h szünetben megyünk azt én kérdeztem de egyből rávágta h persze menjünk tök jó lenne.. ő benne van... és ez 1 héttel a szakítás előtt volt...


nem tudom nem igazán értem csak ez a gondom h sokmindenből nem az jött le amiket írt amit mondott amit éreztett h nem lenne meg a plusz.. meg mondta is h összeillünk... és tényleg minden klappolt... ő is mondta régebben h eddig olyan hülye kapcsolatai voltak egyik rosszabb volt mint a másik.. és nem is gondolta volna h ilyen könnyedén is működhet a kapcsolat... meg mondta is h imád sokszor...


amikor otthon volt és én is elutaztam elkerültök egymást pont így egy hétig nem láttuk egymást... mikor újra látott dobott el mindent a kezéből és 10 percig az utca kellős közepén csókolt ölelt... alig akart elengedni....


valahogy az volt a baja ahogy lejött, hogy nem tudta még kimondani h szeret.. persze mondta h többször is majdnem kimondta.. de ezt 2 hónap után nem is értem miért lenne olyan sürgős...


tényleg az a legfurcsább h egyik pillanatról a másikra történt az egész... még 2 nappal előtte elküldte az órarendjét h csak hha keresném merre találom...


Szerintetek tényleg ez az igazi oka, lehet csak ez? vagy valami más van e a dologban? ötletek? mire véljem ezt a hirtelen váltást? azt tudni kell róla h kollégiumban lakik...ja meg amúgy alig mert a szemembe nézni mikor szakítottunk látszott rajta h szar neki is és szégyelli magát..csak próbálom megérteni.. ő persze válltig állítja h nincs senki más...


csak ha meg egy "talán" voltam neki akkor miért tervezett magától önszántából? akkor nem mondasz ilyet egy lánynak... nem ígérgetsz csak elvagy vele...


Ha hiányzom neki úgyis rájön és írni fog nem? ha meg nem nem éri meg vele foglalkozni tényleg nem ért annyit a kapcsolat....



2016. szept. 11. 10:45
 1/10 A kérdező kommentje:

Tegyük hozzá, hogy neki hétfőn kezdődött meg újra az egyetem és szerdán szakítottunk....nem tudom ezzel is lehet e valami összefüggés, hogy a buli, vagy vmi nő aki csoporttásra lehet és újra látja... nem tudom tényleg van e ilyen hirtelen váltás csak úgy magától és inkább van egyedül...mint h meglássa mi lehetne köztünk később...


mondta h nincs más a dologban... őt már csalták meg egyszer és az nagyon rossz volt ezért pláne nem tenné...

2016. szept. 11. 10:52
 2/10 A kérdező kommentje:

annyi mindenről beszélgettünk, annyira meg tudtam neki nyílni már az első randin, totál egy hullámhosszon voltunk... valahogy 2 hónap alatt vele annyi volt mintha már egy 1 éves kapcsolat lett volna... olyan jól működött az egész... én nem nyomultam megálltam, tényleg sokszor ő keresett, ő hívott... én basztattam h találkozzunk mindig ő hozta fel h mikor találkozzunk.. és h alig várja h lásson...


ha neki itt nem volt meg a plusz akkor tényleg nem tudom mire vágyhat...mit kereshet...


és épp ezért rossz és tök szarul viselem az egészet mert olyan boldog voltam, kétségem sem volt... olyan jól működött az egész.. és totál érthetetlen így számomra...

2016. szept. 11. 11:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa. Alig hogy elindult, és ilyen kétségek? Szerintem inkább megijedt az elköteleződéstől, esetleg még be is kavart egy csajszi, és emiatt bűntudata is volt, amit ugye nem tud veled megbeszélni.

Egy suliba jártok? Akkor előbb-utóbb úgyis ki fog derülni, mi volt az ok. Keresnie neki kell, ha ő szakított, várj rá 1-2 hónapig, ha nem jelentkezik, akkor tovább kléphetsz.

2016. szept. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak nekem furcsa... Azt is mondta h látja h én 120 %ig benne vagyok a kapcsolatban és h ő meg nem... és ezt nem akarja... lehet beijedt... csak hát ez is 2nap alatt...:/


Nem egy suliba járunk... bár 10-15percre lakunk egymástól de alig van esély arra h összefussunk...

2016. szept. 11. 14:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Olyan nyilvánvaló!

Vidéken becsúszott valaki.

2016. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vidéken? pont,hogy akkor hiányoztam neki nagyon amikor hazament... de nem is jár sűrűn haza
2016. szept. 17. 13:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna le szóról szóra. Annyi különbséggel hogy engem fél év után dobott ki az exem. Előtte egy héttel rózsacsokor, a fél éves évfordulóra, nagy tervek velem stb. Nem feltétlenül csaj van a dologban, legalábbis az én az exemnél tuti hogy nem volt. Ő csak azt hitte hogy szerelmes, de kiderült hogy mégsem az. Csodás.. Hidd el a pasik, szimplán ilyen idióták...
2016. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jajj sajnálom, hogy te is ugyanígy jártál:(( szerintem ez a lehető legrosszabb szakítás ami létezik:( és persze még mindig rohadtul reménykedem benne, hogy csak pillanatnyi elmezavar volt nála.. és talán rájön, hogy hülyeség amit csinált... bár hát lassan 2 hét és még semmi:/

Tényleg megértettem volna a dolgot ha szép fokozatosan leépít...de ilyen hirtelen, hogy történhet ez... érthetetlen... pláne,hogy minden tökéletesen passzolt/működött...

2016. szept. 18. 17:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen nálunk is minden klappolt, aztán mindenki le volt döbbenve a környezetemben mikor szakítottunk, hogy de hát miért meg hogy, hát nem úgy tűnt..Mondom nekem mondjátok? Én vagyok a legjobban ledöbbenve. Jól kib*aszott velem nem mondom, akkor mi a franc értelme volt ennek a fél évnek, én jól beleszerettem most meg vergődök...
2016. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megint én, valahogy én nem reménykedtem benne hogy meggondolja magát, egyszerűen éreztem, láttam rajta hogy ez végleges, észrevehető volt hogy konkrétan megkönnyebbült hogy elmondhatta, mert elmondása szerint már régóta őrlődött benne a dolog. Tényleg? Jól titkoltad mondom. Mindenki mondta hogy jaj majd megbánja, mondom higgyétek el hogy nem. Volt egy kis vita ez robbantott mindent. Közölte hogy neki gondolkodnia kell a kapcsolatunkon. Mondom juj ez már rossz. Napokig nem jelentkezett el sem lehetett érni, írtam neki hogy most már ebből elég volt, mondja el hogy vége vagy mi van mert ebbe a bizonytalanságba beleőrülök. Így visszagondolva, szerintem azt akarta elérni hogy én szakítsak vele. Gyáva...Aztán nagy nehezen eljött és mondta hogy nem szerelmes...Fel sem fogtam, el sem akartam hinni hogy ennek most itt vége, mikor végre azt hittem hogy találtam egy normális pasit és akkor ez most így ennyi volt. A poklok poklát éltem át de tényleg, minden este még így 1 hónap után is vele álmodok. Most annyira nem rossz, de még nem a legjobb, nagyon rosszul esett ez az egész. Most már így annyi mindent tudnék tőle kérdezni, hogy akkor minek írta hogy szeret meg hiányzom neki, meg meddig akarta így ezt húzni stb., mert akkor mikor szakítottunk le voltam sokkolva, semmit nem tudtam kérdezni vagy mondani, csak néztem magam elé... Egyébként ha meg is bánná, amit nem nagyon hiszek, de ha így is lenne, kétlem hogy felkeresne hogy beszéljünk megint, inkább elfojtaná magában vagy nem tudom.
2016. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!