Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás miatt mehetek pszicho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás miatt mehetek pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék túléppni és újrakezdeni az életem, de nem megy egyedül. Fáj, és úgy érzem hogy egyedül lenyom ez a fájdalom. Ilyen problémával végighallgat egy pszichológus, és tud segíteni?
2016. szept. 11. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg bármilyen problémával elmehetsz hozzá,de nagyrészt saját magadnak kell túlléptetni az agyad a múltadon. Amúgy az idő előrehaladtával úgyis jobb lesz :)
2016. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dreamer88 ***** válasza:

Persze hogy végighallgat és segíteni is fog.

Meg fogja értetni veled hogy a saját boldogságodnak belülről, magadtól kell jönnie.

Egyedül is boldog lehetsz, nem csak kapcsolatban.

2016. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Mindig boldog voltam egyedül, és ezután is az leszek, ha ezt sikerül feldolgoznom. Nem keresek görcsösen senkit, egyszerűen ez összejött most meg vége van és rossz érzés. És nem az a rossz hogy egyedül vagyok. :)
2016. szept. 11. 22:25
 4/6 A legböszmébb Feri ***** válasza:
Persze, bármikor bármi miatt mehetsz pszichológushoz.
2016. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lottó ötös miatt is mehetsz pszichológushoz.
2016. szept. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60 percért kiperkálsz neki hetente 1-2 alkalommal minimum 4 ezer, átlagban 6 ezer, de lehet, hogy 8 ezer forintot, és bármit végighallgat, a pénz beszél.
2016. szept. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!