Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Ha a szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha a szakítás után több hónappal, vagy évvel azt látnátok az exbarátnőtökön, hogy sokkal jobban néz ki, mint a kapcsolat alatt, az megmozgatna valamit bennetek?

Figyelt kérdés
Persze abban az esetben, ha mondjuk a kapcsolat alatt normálisan viselkedett veletek, csak nem passzoltatok össze.
2016. szept. 13. 16:30
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
30%
Nem? A ha mondjuk rész nem létezik, szerencsére.
2016. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem!
2016. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Szexualisan biztos.
2016. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Magamat ismerve, szerintem en feltekeny lennek.
2016. szept. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Bennem az merülne fel először, hogy a kedvemért nem tudott ilyen jól kinézni, de azért képes rá, hogy új pasit fogjon.
2016. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Legfeljebb a béltartalmamat mozgatná meg, bár ebben is inkább a reggeli kávé játszana nagyobb szerepet.


Mit érdekel engem, hogy mi van az exemmel? Volt, elmúlt. Teljesen irreleváns, hogy hogyan néz ki.

2016. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Mi egy éve szakítottunk a barátommal, ő dobott, elég csúnyán... Most kb egy hónapja meglátott egy buliba, és odajött hogy mennyire jó nő lettem, mennyire tetszek neki stb. Közben ugyanúgy nézek ki, csak lehet csinosabban voltam felöltözve. Tehát szerintem a pasik megnézik az exeket. 21/L :)
2016. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En sokat valtoztam miota vele vegelett, pont a szakitasnak koszonhetoen. Megis jegyezte sokszor, de a kerdesre a nem a valaszom. Mert attol ami nem megy, az nem megy.:)
2016. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Én is ugyanúgy jártam mint a hetes :) szintén 21/L. de persze késő bánat, udvariasan elbeszélgettem vele pár szót majd otthagytam :)
2016. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyilvan szexualisan igen, de ha egyszer nem passzoltatok ossze akkor mit is lehetne varni? Attol mert jol nez ki ugyan olyan maradt a szemelyisege
2016. szept. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!